LG opet jede govna

Započeo [CH]grudvo, Jul 21, 2009, 21:24:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

Opet floodaju naime igra BlackZlo ili poznatiji kao Stefan_Taso flooda CH, nemam pristup logu servera pa nisam uspio uzet njegov IP oni imaju 4 igraca i misle da ce nama otici svi ako floodaju, e pa LG nama ne ide niko jer ja spawnam bazuke itd i pucamo se, a posto lagga jos je zabavnije pa bi samo ovim putem da se zahvalim za zabavu koju nam vi pruzate rk01 molio bih te da ovo ti rjesis ako vec imas 22 god kao sto navodis, jer bi to bilo dolicno ponasanje jednog head admina [email protected] msn floodera molio bih rk01 da ga dodas, hvala!

turker_kc


Citat: [CH]grudvo poslato Jul 21, 2009, 21:24:37 POSLE PODNE
Opet floodaju naime igra BlackZlo ili poznatiji kao Stefan_Taso flooda CH, nemam pristup logu servera pa nisam uspio uzet njegov IP oni imaju 4 igraca i misle da ce nama otici svi ako floodaju, e pa LG nama ne ide niko jer ja spawnam bazuke itd i pucamo se, a posto lagga jos je zabavnije pa bi samo ovim putem da se zahvalim za zabavu koju nam vi pruzate rk01 molio bih te da ovo ti rjesis ako vec imas 22 god kao sto navodis, jer bi to bilo dolicno ponasanje jednog head admina [email protected] msn floodera molio bih rk01 da ga dodas, hvala!

taso mi je frend i nisam to od njega ocekivao jel mi je rekao da igra na ch jel na samp arenu je ispcovao zorana i ostale admine





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Ne otvarajte vise ovakve teme...Cekamo odgovor nekog od Admina da vidimo sta ce preduzeti..


Ma istrijebit cemo LG odavde ako se ne smire. Za ostale sankcije necu govoriti, osobnu cu ih ja napraviti nastave li ovako.