Mozda grijesim?!...

Započeo קlเשค, Jul 21, 2009, 11:15:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo u zadnjih 2 dana server mnogo zalaga da se nemoze igrati na njemu i odem na panel i gledam log i vidim da neko ima nesto protiv nas.E sad cu stavit slike pa vi sami presudite.Al moram da napomenem ovaj ip koji cete viditi kad banam s /rcona lag prestane u sekundi,dal mislite isto sto i ja ili dal mislite na ISTOG sto i ja.Biti ce vam sve jasnije kad pogledate slike.Kakva slucajnost da je covjek blizu Ljubljane.Ako gresim ja se ispricavam.

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 11:16:03 PRE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Correlli


Correlli

Koliko ja znam nitko sa LG nije iz Ljubljane.

Citat: Don Correlli poslato Jul 21, 2009, 11:17:54 PRE PODNE
A na koga to misliš? :)

pa zar neznaÅ¡ :P?.Rk01  je baÅ¡ iz Ljubljane
Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 11:21:05 PRE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Correlli



[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Correlli

Onda nek admin provjeri njegov IP na ovom forumu, ako su isti odma ćemo znati. :)

Citat: Don Correlli poslato Jul 21, 2009, 11:31:38 PRE PODNE
Onda nek admin provjeri njegov IP na ovom forumu, ako su isti odma ćemo znati. :)
mislim da u to vrijeme nije bio aktivam vamo na forumu,ovaj ip je imao samo neko vrijeme,al mogu ja provjerit jos ip-ova samo da se cujem s adminom

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Jul 21, 2009, 11:38:57 PRE PODNE
Daj unistimo taj vise LG,jel ovo zajednici forum da se ne smije dolaziti na servere ako cete vrijedati,reklamirati.E oni to rade,KoLIKo smo ih put prijavili i opet nisu nista ucinili :(:( :-[

ako ne prestanu da psuju da vregaju i ako pokusaju srusiti ch dm ili nekoj drugi server samo da ih dademo na sud





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Lol ume li neko nesto da preduzme?!

Evo jos jedna slika.Ako ne prestane da drka svojoj mami kurac,onda imam i ja rijesenje.
http://i26.tinypic.com/2lldamu.jpg

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Opet izigrava konja i drka kurac,tako da cu da pokusam s vlasnicima ostalih servera da nesto napravimo.Jel hoce samo ovako da privuce igrace.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Trawis

EDIT:  Niste jedini :( :mad:




a evo još jednog iz Austrije :S


Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 17:12:22 POSLE PODNE od [BF]Trawis

aha eo neki zvalja iz austrije drka kurac.Ma ja cu to resit veceras samo da comp sredim
Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 17:25:55 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


[CH]grudvo

Citat: [CH]pliva♫♪ poslato Jul 21, 2009, 11:15:29 PRE PODNE
Evo u zadnjih 2 dana server mnogo zalaga da se nemoze igrati na njemu i odem na panel i gledam log i vidim da neko ima nesto protiv nas.E sad cu stavit slike pa vi sami presudite.Al moram da napomenem ovaj ip koji cete viditi kad banam s /rcona lag prestane u sekundi,dal mislite isto sto i ja ili dal mislite na ISTOG sto i ja.Biti ce vam sve jasnije kad pogledate slike.Kakva slucajnost da je covjek blizu Ljubljane.Ako gresim ja se ispricavam.

Slika 1
Slika 2
Slika 3

ma to je rk01 u selu blizu ljubljane trebamo mu jebati familiju

a iz austrije je wixxer jebem li mu mamicu
Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 21:35:51 POSLE PODNE od [CH]grudvo