Balkan Ulice RPG

Započeo Wilco, Mart 24, 2014, 14:43:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vi ste na sluzbenoj listi nemate pravo da reklamirate

Poslednja Izmena: Mart 26, 2014, 08:51:56 PRE PODNE od [BU] ♫ SteXi.ılllı.
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------


Hvala vama posjetite nas!
Brzi na ovaj opis su uticale RL obaveze.Ja nisam čovjek bez duÅ¡e,nadam se da to možeÅ¡ shvatiti.A tebi ako je stalo da pljujeÅ¡,kako je ovaj gore rekao,naÄ'i neki drugi server.
Poslednja Izmena: Mart 25, 2014, 12:07:38 POSLE PODNE od Wilco
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------

Wilco odlicno :)
Ocekuj me nick Skyte_Dzoni :D I srecno

Dolazim, po slikama izgleda zanimljivo :)
Ex. Samp player




Citat: Johnny Scalleta poslato Mart 25, 2014, 14:03:34 POSLE PODNE
Wilco odlicno :)
Ocekuj me nick Skyte_Dzoni :D I srecno

Naravno,samo navali,update je extra,ni sam nisam mogao vjerovati kako naši skripteri i maper rokaju :D.I ti nas Pčelico Majo posjeti :D
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------

Citat: Brzi poslato Mart 25, 2014, 19:24:33 POSLE PODNE
Hocu da pljujem , i pljuvat cu po ovome , jer ovaj opis nije dostojan tog servera.
Da ne piÅ¡e u naslovu Balkan Ulice , vjerovatno pola ovih likova bi reklo "LoÅ¡ opis , moze to i bolje." nemoj te Ä'abe ić dublje nego Å¡to moze te.
:)

Ti si stvarno nepristojan dečko.Polako mali,posjeti ti naš server,pa onda reci nešto."Prvo nek provere pa onda neka laju,da je strava server svi to dobro znaju"-Balkan Express
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------

Na Balkan Ulicama sam igrao još dok je imao problema sa mašinom, to je negdje 2011. godina.. to su bili moji najbolji dani na sampu, odlična zabava je bila iako je malo igrača bilo. Ima li Sejfe ovdje? Tada je on bio vlasnik i skripter, te 2011. godine... Sretno sa serverom od srca.

Citat: Farkias poslato Mart 25, 2014, 20:07:30 POSLE PODNE
Na Balkan Ulicama sam igrao još dok je imao problema sa mašinom, to je negdje 2011. godina.. to su bili moji najbolji dani na sampu, odlična zabava je bila iako je malo igrača bilo. Ima li Sejfe ovdje? Tada je on bio vlasnik i skripter, te 2011. godine... Sretno sa serverom od srca.

Hvala ti Farise,Sejfo(Wissta)je još tu ;)
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------

Ne znam zasto reklamiras ako ste na sluzbenoj