Video.

Započeo мσмαк. ^ [5]., Jun 23, 2010, 23:10:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovo da malo razmislimo koliko smo sretni Å¡to imamo Å¡ta da jedemo, pijemo, gdje da živimo i naravno Å¡to imamo internet   : )

Kada pomislite da vam je život grozan jer neku sitnicu nemate, pogledajte ovakvo neÅ¡to i samo će te biti sretni Å¡to ste živi.   ; )



http://www.youtube.com/watch?v=kv4s3fn8jDc&feature=player_embedded
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Dobro mislim da to sam za sebe mozes zadrzat kao ja itd. mislim da ovo nije da se otvaraju teme ali uredu  :)

e sada bi se dobar oftopic mogao dati na ovaj 11.9 jer naravno amerikanci su ovo napravili samo kako bi mogli na bliski istok uzvratit vatru jer svi znamo da to puni proracun centralne banke isto tako sto je u ratu za viejtnam amerika potopila svoja 2 broda i okrivila vjetnamce i napala ih

Nitko nista ne zna :P


Odsutan dok ne doÄ'em.


dokazano jer zeljezna konstrukciaj od zgrade je bila izrezena pod pravilnim kutom a to radi samo eksploziv a ne eksplozija aviona plus bio jedan telefonski poziv za wall street 3 mjeseca prije 11.9 de se govori afganistan i irak ce se napast a ljudi su gledali koje su to budale sto pricaju i buum 11.9 se dogodi i plus bila su 4 aviona 2 u WTC 1 u pentagon i 1 je trebao u bijelu kucu ali stvar je u tome za bjelu kucu da se on srusio na putu na livadi ali to je bitno da su snimke pokazale to livadu gotovo ko da i avion nije pao znaci namjesteno pa svi znaj upricu o centralnoj banci i to je sve povod toga.centralnoj banci treba para i izmisle situaciju jer to je sve pocelo od georga washingtona i engleske.

au jbt stvarno je to tuzno :( ali nisam skuzio onaj poziv od lika sta je htjeo rec sa onim? :S

tu ti je sve pocni gledat od 45 minute jer prvih 45 minute je nesto od religijama http://video.google.com/videoplay?docid=-594683847743189197#

Citat: [ST]Boky poslato Jun 24, 2010, 05:38:46 PRE PODNE
au jbt stvarno je to tuzno :( ali nisam skuzio onaj poziv od lika sta je htjeo rec sa onim? :S

Pa on je bio u onoj drugoj zgradi, Å¡to je blizu one Å¡to je pogoÄ'ena avionom i javljao vjerovatno policiji da je čuo neku buku i onda propao, jer se zgrada uruÅ¡ila.  Sve je to sumljivo, ali poenta sve ovoga je bila da zapravo shvatimo koliko smo sretni  : )
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: BalkanStyle|orsat poslato Jun 23, 2010, 23:51:22 POSLE PODNE
dokazano jer zeljezna konstrukciaj od zgrade je bila izrezena pod pravilnim kutom a to radi samo eksploziv a ne eksplozija aviona plus bio jedan telefonski poziv za wall street 3 mjeseca prije 11.9 de se govori afganistan i irak ce se napast a ljudi su gledali koje su to budale sto pricaju i buum 11.9 se dogodi i plus bila su 4 aviona 2 u WTC 1 u pentagon i 1 je trebao u bijelu kucu ali stvar je u tome za bjelu kucu da se on srusio na putu na livadi ali to je bitno da su snimke pokazale to livadu gotovo ko da i avion nije pao znaci namjesteno pa svi znaj upricu o centralnoj banci i to je sve povod toga.centralnoj banci treba para i izmisle situaciju jer to je sve pocelo od georga washingtona i engleske.
joj daj orsate...
opet te teorije zavjere :S...

nisi to teorije to su cinjenice pogledaj video mislim nije to jedini ima ih na 100

Bio sam gledao nekoliko dokumentarca o tome :(
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Tužno
Poslednja Izmena: Jun 24, 2010, 15:41:05 POSLE PODNE od Mladenko.Srbija.mp3
CroPlay Owner
[/b][/color=red]
RPG- 178.63.17.210:7777
[/b][/color=red]
STUNT- 178.63.17.210:7778
[/b][/color=red]