[Slike] You will not survive (NOVE SLIKE)

Započeo TroloveCro, Mart 08, 2014, 16:19:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Evo novih slika projekta.Ovdje mozete vidjet tunel u kojem ce se skrivat igraci.Takoder
ce imat mogucnost sagradit bazu u tunelu.Osim novih mapa mozete vidjet i ostala vozila koja su
dodana u "You will not survive" mod.










Pff. mape su odlicne ! Svida mi se !
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢


Mape su vam odlicne! :) samo dali ce biti ovako neki objekti attachovani za vozila ili ne? posto vidim da imas modove...
Poslednja Izmena: Mart 08, 2014, 17:23:58 POSLE PODNE od LS|Vuzimir

My Bike KTM 450 SXF 2008


Citat: LS|Vuzimir poslato Mart 08, 2014, 17:20:32 POSLE PODNE
Mape su vam odlicne! :) samo dali ce biti ovako neki objekti attachovani za vozila ili ne? posto vidim da imas modove...

A valjda ce biti :D ... Jos nismo razmisljali o tome,ali ako imas kakvu ideju slobodno se javi na facebook stranicu ;)
Hvala puno ljudi

Biće ovo fenomenalno, kako ste krenuli. Nadam se da nećete kao neki serveri, nakon mjesec/dva zatvoriti server (radi igrača ili nečeg trečeg). Sretno sa ovim!


Citat: # Matthew'S poslato Mart 08, 2014, 17:39:16 POSLE PODNE
Biće ovo fenomenalno, kako ste krenuli. Nadam se da nećete kao neki serveri, nakon mjesec/dva zatvoriti server (radi igrača ili nečeg trečeg). Sretno sa ovim!

Pa gledaj mi trebamo clanove...Igrace koji ce nas pratit i podrzavat u radu.Bez igraca mi smo nitko i nista ;)
Btw hvala puno :D

Sjajne mape,nadam se da će server uspjeti da imam gdje igrati ono što volim :D

Citat: TroloveCro poslato Mart 08, 2014, 17:29:38 POSLE PODNE
Citat: LS|Vuzimir poslato Mart 08, 2014, 17:20:32 POSLE PODNE
Mape su vam odlicne! :) samo dali ce biti ovako neki objekti attachovani za vozila ili ne? posto vidim da imas modove...

A valjda ce biti :D ... Jos nismo razmisljali o tome,ali ako imas kakvu ideju slobodno se javi na facebook stranicu ;)
Hvala puno ljudi

Ima milion detalja koje možete attachovati,npr na autobus attachujete kao neke štitove ( limove ) okolo i tako te stvari :D

Citat: [LaD]нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Mart 08, 2014, 18:32:00 POSLE PODNE
Sjajne mape,nadam se da će server uspjeti da imam gdje igrati ono što volim :D

Citat: TroloveCro poslato Mart 08, 2014, 17:29:38 POSLE PODNE
Citat: LS|Vuzimir poslato Mart 08, 2014, 17:20:32 POSLE PODNE
Mape su vam odlicne! :) samo dali ce biti ovako neki objekti attachovani za vozila ili ne? posto vidim da imas modove...

A valjda ce biti :D ... Jos nismo razmisljali o tome,ali ako imas kakvu ideju slobodno se javi na facebook stranicu ;)
Hvala puno ljudi

Ima milion detalja koje možete attachovati,npr na autobus attachujete kao neke štitove ( limove ) okolo i tako te stvari :D

Zanimjivo  8) moram malo bolje proucit taj system.Hvala :D
Poslednja Izmena: Mart 08, 2014, 19:03:22 POSLE PODNE od TroloveCro