[GameMode] Mileston Roleplay 0.3z

Započeo Dimi, Mart 07, 2014, 11:31:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav.Mod je bas dobar.Ovako ja sam pocetnik i kad udjem na server pise da sam se konektovao na server ali neizbacuje login i registraciju.Molim vas dali biste mogli da mi kazete u cemu je problem u skripti,pawnu,ili nedostaje plugin ili je nesto cetvrto ?


Ocjena 10/10  ali ovako ja maknem sve objekte iz skripte sve se lijepo compila ali objekti opet ostanu nekuzim zast

e svaka cast brt ... E mozes mi pomoci znaci nemogu da uplodujem iz gamemoda MLRP.amx i MLRP.pwn pise neuspesan upload ?

svaka cast na ovom modu... zasto ti je prazan fileskript i kada udjem u igru znaci pd je orgadjen kao gradi se ? moze mala pomoc hvala

sviÄ'a mi se mod jako dobro uraÄ'eno

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: cobi300 poslato April 03, 2014, 00:46:36 PRE PODNE
e svaka cast brt ... E mozes mi pomoci znaci nemogu da uplodujem iz gamemoda MLRP.amx i MLRP.pwn pise neuspesan upload ?

nemozes uplodovat sa gam panela nego skini total komander i preko njega radi

kako da pogledam admin komande? neradi /ah

E brate koja je varijabila za novac u banci :) ocu da napravim TD za novac u banci ali ne znam varijabilu? jeli pRacun ili ?
Real Life RolePlay

Jeli ovo bug neki ili? :)
zavrsim posao npr ribar pise plata ti je stigla na racun.odem pogledam banku na racun nista se ne mjenja,odem pogledam radnu knjizicu ni tu se nista ne mjenja :) ???
Real Life RolePlay

Vlad dobijas na radnu knjizicu -.- ili u ruke ostavite se vi ovog moda ne zasluzujete ga. 10/10 mod ne zasluzuje da bude objavljen zbog dece ovakve.
Happy

Imam 1340 admina i sad hocu da koristim cmd /server,a ono kaze nise u mogucnosti tak nes

Citat: Kima_FanTure poslato April 13, 2014, 10:10:01 PRE PODNE
Imam 1340 admina i sad hocu da koristim cmd /server,a ono kaze nise u mogucnosti tak nes
U skripti je stavljeno da tu komandu može da koristi samo ime "Dimi_Johnson".



Wauu .. svaka cast barte 10/10 nego sta je ovo u ScriptFiles nema akautne :/ ???