[GameMode] Mileston Roleplay 0.3z

Započeo Dimi, Mart 07, 2014, 11:31:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.




Evo jos dva zadnja pitanja ! Zasto kad se neko ide logirat me spawna do farme ko na nekim serverima ! i kako da se otvore ona vrata u banci kad ju zelis pljackat !  ;D

Meni se nesvidja mod  jest dobra registracija i TD al brate Object Slabo ucitaje ! 7/10 Jer si mod radio do 0



â–ºTuRciNNN' â˜...âœ"
https://www.facebook.com/don.turcin

HITNO POMOC!! NEMOZE MI UCITAVAT OBJEKTE NA MODU!!! NIKAKO JEDNOSTAVNO NEMA ZGRADE PROPADNES DOLE!!
NIJE KUCNI SERVER NEGO HOST , NARUCENI!! POMOC MOLIMM VAS!!!!!


Neka ti ide na cast sto si ovo objavio,vecina mapa su one koje je Boyant radio i nisi imao pravo da objavis ovaj gm makar zbog njega,a zatim i zbog mene koji sam radio skoro 2 mjeseca bez tebe,kako mape tako i skriptu,priznajem odradio si neke osnove,ali vecina ideja i samog gm-a je plod mog i Boyantovog rada,ali saznao sam jos pre kakav si covjek pa me ovo ne iznenadjuje..

Citat: Streetboy poslato Mart 08, 2014, 14:00:47 POSLE PODNE
Neka ti ide na cast sto si ovo objavio,vecina mapa su one koje je Boyant radio i nisi imao pravo da objavis ovaj gm makar zbog njega,a zatim i zbog mene koji sam radio skoro 2 mjeseca bez tebe,kako mape tako i skriptu,priznajem odradio si neke osnove,ali vecina ideja i samog gm-a je plod mog i Boyantovog rada,ali saznao sam jos pre kakav si covjek pa me ovo ne iznenadjuje..

haha :) svaka tebi cast na tvom saznjanju , kada sam dobio nazad mod , nisam mogao samo greske da ispravim , boyant je ionako objavljivao mape ..
a i necu da se raspravljam ako ti smeta mod trazi da ga brisu i to je to

JEL MOZE POMOC !


Evo jos dva zadnja pitanja ! Zasto kad se neko ide logirat me spawna do farme ko na nekim serverima ! i kako da se otvore ona vrata u banci kad ju zelis pljackat !

Citat: Knuddel poslato Mart 08, 2014, 15:20:22 POSLE PODNE
JEL MOZE POMOC !


Evo jos dva zadnja pitanja ! Zasto kad se neko ide logirat me spawna do farme ko na nekim serverima ! i kako da se otvore ona vrata u banci kad ju zelis pljackat !

to sa spawnom pogledaj , mozda propadanje objekta , promeni kordinate
SPAWN_OBICAN
a za to je /obijbravu ili tako nesto
pronadji pod pklesta varijablu :D

ne ne ne shvacas ne zelim spamat ! ali ogovorim sta je problem problem je to sto akd se neko logira na server mene ili druge admine povuce ne na spawn nego u drugi grad di je ona farma !

Ako uklone mod ovdje nista nisam uradio iz razloga sto prije svega mod sada ima preko 20 ljudi,a drugo je to da ima na download i objavljeno je na svim ostalim samp forumima..
Nego takvi su balkanci,kad vide da ne mogu da uspiju onda bacaju tudji trud u vodu..

Citat: Streetboy link=topic=86402.msg582553#msg582553
quote author=Knuddel link=topic=86402.msg582550#msg582550 date=1394297944]
ne ne ne shvacas ne zelim spamat ! ali ogovorim sta je problem problem je to sto akd se neko logira na server mene ili druge admine povuce ne na spawn nego u drugi grad di je ona farma !

ne znam do cega je pogledaj skriptu

Citat: Dimi poslato Mart 08, 2014, 18:10:25 POSLE PODNE
ne znam do cega je pogledaj skriptu
* Script by : Dimi
* Maps by : Tezak
* Credits : Mr.Gagi,C++,Boban,Pepur,TheCooler,Boyant,Street
* Version : ML | x1.0.0 | by DaI


Ja koliko znam skriptu nisi sam radio,mape je najmanje radio Tezak,a i sve da promijenis to nemas pravo da objavis gm na kom smo radili ja i Boyant najmanje 2 mjeseca bez tebe.. Ali eto opet kazem neka ti ide na cast.