Odsutnost!

Započeo [MRP]Gunjac, Jun 23, 2010, 12:30:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragi kolege i prijatelji, mnogi od vas su primjetili da sam u zadnje vrijeme odsutan, to je zato jer pišem knjigu, koja će izači nadam se u rujnu ili listopadu ove godine. O naslovu i temi knjige neželim još iznositi pojedinosti, ali bit će te o tome pravovaljano obaviješteni, no vratimo se mi o mojoj odsutnosti. Što se tiče SmartEx Balkan zajednice, ona je prepuštena dvojici ljudi u koje imam povjerenja i nadam se da će nastavit tamo gdje smo stali. Napuštam SA:MP, ovaj forum, SmartEx na jedan duži period, jer ovo mi samo oduzima vrijeme, neželim izbrisati ovaj acc i nemojte me krivo shvatiti pa me banat ili obrisat mi acc, jer vratit ću se ja...



Lijep pozdrav, Darko Gunjača.

A lol, pise knjigu :D ajde sretno onda... nadam se da nije o sampu knjiga -_- xD

pises knjigu zanima me koliko godina imas u RL xD

Nadam se da ce valjati knjiga...nego, o cemu pises ak ose smije znati?
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: BalkanStyle|orsat poslato Jun 23, 2010, 12:32:40 POSLE PODNE
pises knjigu zanima me koliko godina imas u RL xD

15 :D

Citat: <- Tequila -> poslato Jun 23, 2010, 12:34:06 POSLE PODNE
Nadam se da ce valjati knjiga...nego, o cemu pises ak ose smije znati?

Ja se isto nadam, nebi još o tome, ali samo ću reč da se radi o filozofskoj knjizi...

Alisa u zemlji SA:MP-a xD

Sretno sa pisanjem nadam se da ćeš završiti do kad si planiro, ako bude vamo kod nas uzeću je :D

Haha, sretno
Ti si nas novi Krleza  :D :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: [SB]Gunjac poslato Jun 23, 2010, 12:36:24 POSLE PODNE
Citat: BalkanStyle|orsat poslato Jun 23, 2010, 12:32:40 POSLE PODNE
pises knjigu zanima me koliko godina imas u RL xD

15 :D

Citat: <- Tequila -> poslato Jun 23, 2010, 12:34:06 POSLE PODNE
Nadam se da ce valjati knjiga...nego, o cemu pises ak ose smije znati?

Ja se isto nadam, nebi još o tome, ali samo ću reč da se radi o filozofskoj knjizi...

To je ono sve sto je u vazduhu mora da udari od pod da mu jebes majku ili ako sam ja covek onda znaci da je moja zena znesko :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Stavi mene u knjigu xD sretno ti

Correlli

Osoba od 15 godina će napisati knjigu o komunizmu i u nju će uvesti laži kao i svi ostali sa komunističkim miÅ¡ljenjem a knjiga će se zvati "ZaÅ¡to je komunizam dobar?". A ova knjiga će biti posebno dobra jer je piÅ¡e osoba koja ima 15 godina, znači osoba koja nema pojma o komunizmu i osoba koja za vrijeme rata nije bila ni roÄ'ena..

Stvarno, za takve stvari smo rekli da imaš "Glavni razgovor" temu, a ne da se otvaraju nove teme.
Poslednja Izmena: Jun 23, 2010, 16:43:41 POSLE PODNE od Don Correlli