Pomoć windows

Započeo [CP]Boris, Jun 23, 2010, 10:44:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ljudi uvek kada upalim komp ovo mi izbacuje



I onda da bi sakrijo to kliknem naprimer na mozzilu i onda kad odem na tab i na msn il negde a nisam na mozili nego na desktopu izbaci mi to!



Zatim uspešno ode na desktop i kad kliknem na msn i pomerim chat opet ovo


CroPlay Owner
[/b][/color=red]
RPG- 178.63.17.210:7777
[/b][/color=red]
STUNT- 178.63.17.210:7778
[/b][/color=red]

Upao ti je virus u komp, ko zna sta si sve ubacivao u njega, a antivirus nije mogao da odbrani.. Msm da ces morati novi windows taman install 7.. I nemoj da koristis mozilu postala je rizicna koristi Google Chrome : http://www.google.com/chrome tu je skini! Onda te obavestava kada neki program ima virus, ja sam dobio mnogo toga kada sam skidao ovde ona sranja za kucni server!  :-\

Samo kad palim MSN mi se to deÅ¡ava  :)

Juče sam skidao neki msn hack i stvorio se neki ku*** i ubacio mi izgleda neki virus na msn  :D
Poslednja Izmena: Jun 23, 2010, 10:55:41 PRE PODNE od Mladenko.Srbija.mp3
CroPlay Owner
[/b][/color=red]
RPG- 178.63.17.210:7777
[/b][/color=red]
STUNT- 178.63.17.210:7778
[/b][/color=red]

Citat: Mladenko.Srbija.mp3 poslato Jun 23, 2010, 10:55:04 PRE PODNE
Samo kad palim MSN mi se to deÅ¡ava  :)

Juče sam skidao neki msn hack i stvorio se neki ku*** i ubacio mi ovo  :D

Ako oces i ako imas Team Viewer da ti ja udjem i pokusam da izbrisem to i msn pa ti kasnije install msn to je lako :D

obrisi MSN i repair windows...
NAPOMENA: nikad ne skidajte facebook hack,msn hack ili nesto takvo jer vam tako samo uvale virus...
JOS NEKI PROGRAMI: MSN plus, na faceu profile spy pro itd...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Jun 23, 2010, 11:01:14 PRE PODNE
obrisi MSN i repair windows...
NAPOMENA: nikad ne skidajte facebook hack,msn hack ili nesto takvo jer vam tako samo uvale virus...
JOS NEKI PROGRAMI: MSN plus, na faceu profile spy pro itd...
Da, MSn je i meni to znao napraviti ali i ako ga obrises ne zanci da nesto nije u sustavu napravio tako da ces morat formatirat... najbolje ti je kupiti si externi disk za ovakve situacije da si mozes sve spremiti gore...

A ovo za MSN,FB hackove nemora biti istina... postoje genijalci koji se razumiju u kod i mogu nesto napraviti... ja npr imam jednu vrstu koja samo zamrzne lozinku na fb pa se mora ici mjenjat i ono zaboravljena lozinka itd... tako da nije u svakom virus

Ja sma procitao da to moze da bude neki program koji je install bas uz windows koji se install za windows, a i ako ima vistu mozda ona nesto jebe, nije ona bas sigurna

Evo sad sam se setio , skenirao sam izbrisao viruse i cleanup uradio i sad je sve ok.!   :)

LOCK
CroPlay Owner
[/b][/color=red]
RPG- 178.63.17.210:7777
[/b][/color=red]
STUNT- 178.63.17.210:7778
[/b][/color=red]

Citat: [SA]Chris poslato Jun 23, 2010, 11:06:58 PRE PODNE
A ovo za MSN,FB hackove nemora biti istina... postoje genijalci koji se razumiju u kod i mogu nesto napraviti... ja npr imam jednu vrstu koja samo zamrzne lozinku na fb pa se mora ici mjenjat i ono zaboravljena lozinka itd... tako da nije u svakom virus
LoL,zamrzne ti profil na faceu tako da vise puta unese krivi pass...