-Sex On The Beach-**RolePlay**

Započeo MarkoManija, Jun 22, 2010, 19:18:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CC]Stormer poslato Jun 25, 2010, 00:57:18 PRE PODNE
Kaki je ovo server.. da dodjem na njega pa mi razvale prkno na plazi.. bjezi bolan :D..Aj sretno
Ajde ne lupaj pls.. Vidim da oces samo da spamas -_-

omg ja doda server u favorite a oni ime : DESERT RAT HOSTING xD sta je ovo jel ovo jebanje na kurvi xD

Citat: aleluja poslato Jun 25, 2010, 16:04:15 POSLE PODNE
omg ja doda server u favorite a oni ime : DESERT RAT HOSTING xD sta je ovo jel ovo jebanje na kurvi xD
Zato sto ne radi mod i nemaga uopste pa tako pise :D

tebi to smisno xD to je tvoj server ni je moj xD
pa kada ce to radit prceneje na plazi xd :D :D

Sada cemo otvoriti RPG i Stunt, ali ime je |-| United Power |-| Stunt/DM/Freeroam Server |-|
A IP 78.46.63.204:7779
Otvaranje u 18 H!!! SVI dodjite RPG otvaranje u 19H ovde ce biti IP!

Naravno, jedva cekam..samo gledam kada dodem na samp...Pa jel se otvorio taj j.. server vec jednom! xD
Jedva cekam RP server :) :) :)

Citat: Perke poslato Jun 29, 2010, 17:23:02 POSLE PODNE
Sada cemo otvoriti RPG i Stunt, ali ime je |-| United Power |-| Stunt/DM/Freeroam Server |-|
A IP 78.46.63.204:7779
Otvaranje u 18 H!!! SVI dodjite RPG otvaranje u 19H ovde ce biti IP!

Koliko se sjećam, Mrer je reklamirao taj server, pa predpostavljam da ste se vi okupili i kontate servere otvarat. Odma, da ti skratim muke, ću ti reći da ti je to sve propalo ako ikakve veze sa Mrerom imate   ; )  Dosadila mi djeca koja dolaze i otvaraju temu u Offtopicu kako su bili izradjeni od strane Mrera i tako tih, i onda kontaju da će neÅ¡to postići ako krenu psovat preko te teme itd., a to uglavnom zavrÅ¡ava otklanjanjem sa foruma  -.-
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [BP] AleeN ba! ^^ poslato Jun 29, 2010, 18:25:24 POSLE PODNE
Citat: Perke poslato Jun 29, 2010, 17:23:02 POSLE PODNE
Sada cemo otvoriti RPG i Stunt, ali ime je |-| United Power |-| Stunt/DM/Freeroam Server |-|
A IP 78.46.63.204:7779
Otvaranje u 18 H!!! SVI dodjite RPG otvaranje u 19H ovde ce biti IP!

Koliko se sjećam, Mrer je reklamirao taj server, pa predpostavljam da ste se vi okupili i kontate servere otvarat. Odma, da ti skratim muke, ću ti reći da ti je to sve propalo ako ikakve veze sa Mrerom imate   ; )  Dosadila mi djeca koja dolaze i otvaraju temu u Offtopicu kako su bili izradjeni od strane Mrera i tako tih, i onda kontaju da će neÅ¡to postići ako krenu psovat preko te teme itd., a to uglavnom zavrÅ¡ava otklanjanjem sa foruma  -.-

taj mrer ja ga neznam ali sam samo cua da taj momak ima vise servera nego Pamela Anderson opreacija sisa i silikona :S xD :D
ali neka drago miej
sretno :)