[FS]Lift za novinare

Započeo Darkic, Januar 30, 2014, 00:25:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime FilterSkripte: Lift
Vreme izrade: oko 45 minuta
Slike/Video:
Slika 1: Klikni
Slika 2: Klikni
Slika 3: Klikni
Slika 4: Klikni
Slika 5: Klikni
Slika 6: Klikni
Slika 7: Klikni
Slika 8: Klikni
Credits: Bryan123


Download
Poslednja Izmena: Januar 30, 2014, 11:06:59 PRE PODNE od Bryan123



Ne radi ti ovo kad oces ici gore ...


Ne znam, meni prikaze dialog - 1 sprta i to sve , i kad kliknem, nista se ne dešava. Da nisi poslo malo stariju verziju filterskripte?

Ne,radio sam je u ponedeljak i trebalo bi raditi,meni sve ok ide.

Citat: Dzeno poslato Januar 30, 2014, 20:44:49 POSLE PODNE
Ne znam, meni prikaze dialog - 1 sprta i to sve , i kad kliknem, nista se ne dešava. Da nisi poslo malo stariju verziju filterskripte?
mesaju ti se dialozi ocigledno

skripta je stara, vec vidjeno kada je objavljena prva verzija gtarpa

Citat: Blaeks poslato Januar 30, 2014, 20:58:59 POSLE PODNE
Citat: Dzeno poslato Januar 30, 2014, 20:44:49 POSLE PODNE
Ne znam, meni prikaze dialog - 1 sprta i to sve , i kad kliknem, nista se ne dešava. Da nisi poslo malo stariju verziju filterskripte?
mesaju ti se dialozi ocigledno

skripta je stara, vec vidjeno kada je objavljena prva verzija gtarpa

vjerovatno, a @Bryan , mogao si ostavit Credits-e onome ko je radio ovu filterskriptu, tj. Zamaroth.

ja sam je radio,samo reci koji dokaz oces?
Pocetnik sam,pa nisam bas tolko vest u skriptanju
Poslednja Izmena: Januar 31, 2014, 21:00:24 POSLE PODNE od Bryan123

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

niti jedan pocetnik ovo nije mogao uradit, pa ni ti i nemoj srat bezveze. Samo si preveo.

Citat: Dzeno poslato Januar 31, 2014, 21:51:56 POSLE PODNE
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

niti jedan pocetnik ovo nije mogao uradit, pa ni ti i nemoj srat bezveze. Samo si preveo.
oladi malo, svi znamo o cemu je rec :)


Citat: Dzeno poslato Januar 31, 2014, 21:51:56 POSLE PODNE
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

niti jedan pocetnik ovo nije mogao uradit, pa ni ti i nemoj srat bezveze. Samo si preveo.

ne jedi govna, dugo treba dok dode lift do gore zato ne seri bezveze sve radi a mozda imas karampanu od kompjutera ko sta si i ti