Aj mi recite

Započeo Jizzy, Jun 21, 2010, 22:20:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Da slušaj Sam-a, on ti ima 256 mb rama a ne 512 ::)

counter strike u zivotu NEBI IGRO gora grafika od super maria koje je to sranje od igrice omg
ja ti preporucujem COD2 MP i nez

Citat: [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming] poslato Jun 22, 2010, 21:00:44 POSLE PODNE
counter strike u zivotu NEBI IGRO gora grafika od super maria koje je to [cenzura] od igrice omg
ja ti preporucujem COD2 MP i nez


CS je majka MP igrica to da ti jeasno :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Imam intel[R]82865G Graphics controller

Citat: [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming] poslato Jun 22, 2010, 21:00:44 POSLE PODNE
counter strike u zivotu NEBI IGRO gora grafika od super maria koje je to [cenzura] od igrice omg
ja ti preporucujem COD2 MP i nez


ej ne vrijedaj Maria to mi je najbolja igra koju sam igrao (misli sta oces ali igra rula) to dok je izasao nintendo 64 novi sam kupio u hrvatskoj ga nije bilo a u njemackoj si ga dobio sa prvim 3d mariom (super mario 64) zato psss

Citat: [ST]Boky poslato Jun 22, 2010, 21:19:45 POSLE PODNE
Citat: [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming] poslato Jun 22, 2010, 21:00:44 POSLE PODNE
counter strike u zivotu NEBI IGRO gora grafika od super maria koje je to [cenzura] od igrice omg
ja ti preporucujem COD2 MP i nez


ej ne vrijedaj Maria to mi je najbolja igra koju sam igrao (misli sta oces ali igra rula) to dok je izasao nintendo 64 novi sam kupio u hrvatskoj ga nije bilo a u njemackoj si ga dobio sa prvim 3d mariom (super mario 64) zato psss

Ima to kakve veze koja je igra bolja vama?Pitam igricu
Btw izabrao sam crusader za igrat jer mi i frend igra
Igram dok ne dode corellijev server  :)
i aj mi sad reci sam ili chris jel to dobra graficka?
Poslednja Izmena: Jun 22, 2010, 21:28:27 POSLE PODNE od [CH]Marko_Jizzy

Citat: [CH]Marko_Jizzy poslato Jun 22, 2010, 21:19:39 POSLE PODNE
Imam intel[R]82865G Graphics controller

Intergrirana, znaci = 0! za 5 kn ju prodas xD..

Bad Company 2 ti nebi radio, ja ga bas igram :), ako meni ne radi na high, nego na medium, onda tebi ni sigurno nebi htjelo pokrenut.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Oke a koliko bi mi dosla nekakva normalna graficka i ramovi neki od 512rama da stavim u comp?

Ako vec volis igrice kao sto su WOW i ostalo onda ti preporucujem ovo:
http://www.perfectworld.com/
Skines lepo client izaberes server i igras!!!

Ako hoces pucacinu neku:
-COD
-CS