[Video] Universe RolePlay | Stats Sistem !

Započeo Dzeno, Januar 23, 2014, 20:49:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



  • Pozdrav korisnicima Balkan-SA:MP-a
Danas ću vam predstaviti Stats Sistem , koji sam ja radio za svoj server/Universe RolePlay.
Komentarišite - 1/10 , te nas posjetite - www.u-rp.info
Uživajte.




na taj tvoj komentar "nije lose" imam primjedbu. Pola njih je postalo "nije lose" za onaj stats koji je stavljen u dialog i koji *urcu ne valja. Ti to meni ponavljaš na ovom na kome sam se baš potrudio i da bude baš unikatno. Oke

Ipak, hvala.

Citat: Dzeno poslato Januar 23, 2014, 21:03:22 POSLE PODNE
na taj tvoj komentar "nije lose" imam primjedbu. Pola njih je postalo "nije lose" za onaj stats koji je stavljen u dialog i koji *urcu ne valja. Ti to meni ponavljaš na ovom na kome sam se baš potrudio i da bude baš unikatno. Oke

Ipak, hvala.
ti ovo smatras pod unikat onda stvarno nisi vidio bolje statse od ovog
Da postoji ih mnogo mi nismo ovde da postamo tvoje nego da damo svoje misljenje
ako ti se nesvidja onda nemoj ni postati.

Od mene imas 9 vidim da si se trudio.
Poslednja Izmena: Januar 23, 2014, 21:05:02 POSLE PODNE od C++
69

Pa unikatan je, po čemu ti zaključuješ da nije? Niti jedan balkanski server nema ovakav, kako sam ja vidio do sada.

Hvala :)

Citat: Dzeno poslato Januar 23, 2014, 21:07:29 POSLE PODNE
Pa unikatan je, po čemu ti zaključuješ da nije? Niti jedan balkanski server nema ovakav, kako sam ja vidio do sada.

Hvala :)
Nema balkanski vec strani..
i to njih mnogo,mozda ima i balkanski ali ti nisam veliki samp gamer tako da neznam.
ali za strane sigurno znam da ima.
tvoji statsi mi se dosad najvise svidaju jer si ulozio trud sto se i vidi iz prilozenog jos jednom sretno sa serverom.
69

Dobar.Ali imam jedan predlog,da kada se ukuca /stats i kad ti izbaci dijalog i to da kad ides na osnovno da stoji tvoj skin,a ne od CJ-a.Ali ipak,10/10!  8)

Hvala svima.

@C++ , nikad nisam ulazio na strane servere, tako da ne znam, ali ipak hvala na primjedbama :)

Dzeno pohvale za stast. Izgleda fenomenalno, a pusti se ove djece ne padaj na njihov nivo da se blamiras po forumu. Ipak hvala Vam na komentarima.

Nije lose,pohvala za ideju,ali moze i bolja realizacija  :)
Skriptam za pare




Lijepo je i sve, uložio si puno truda, ali ima i boljih statsa.
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

Hvala :)

@Dinox - Ja nisam pitao , "dal ima booljih il da se sa nekim takmicim" , jednostavno da date ocjenu i koji komentar.