[Video] Afrika Gaming - Posao Vatrogasca

Započeo [AG] Tonko, Januar 22, 2014, 17:21:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





Pozdrav svim članovima Balkan SAMP zajednice ovim putem ću vam predstaviti posao Vatrogasca koji će se nalaziti na Afrika zajednici(na update-u v0.4), a izradili su ga RAPlaY i Vanilla.
Lijep pozdrav Afrika Administracija.












Predlazem da stavite i vreme za koje igrac mora da stigne do vatre, izgledalo bi mnogo realnije.
Uzmete vatrogasno vozilo i idete do checkpointa mereci vreme, probate razlicitim putevima, i koje je najsporije vreme to stavite.
Ukoliko igrac ne stigne, ne dobija nista.

Odlicno predlazem ti da tamo iznad server poruka izmedju mape i speedometra stavite crvenu kocku i onda koliko je % ugaseno, jedan po jedan i tako do sto, kada dodje do 65 promeni se kocka u zelenu, bilo bi zanimljivije.
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Dobro je, predlazem da stavite vise vatre, ne samo na krov :)
Skriptam za pare

Good , ali nisu jos vi poslovi snimljeni nego samo neki.




Citat: [VA]|...MihaeL...| poslato Januar 24, 2014, 09:45:18 PRE PODNE
ljepo je, ali koliko god dobru skriptu imali server vam nece uspit s tim retardiranim trcanjem, stavite normalno jer 90% igraca to mrzi :D
MA ne brini se za trčanje, riješit će se, već sutra ja mislim :D
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

Fino uradjeno, mada sam vidio slično na jos jednom serveru. Samo sto je ovdje dosta vise editovano ipak pohvale.

Koliko sam primjetio on nigdje nije obukao ono svoje vatrogasno odijelo,

možda da stavite kad doÄ'e na posao npr. u svoju smjenu, i kad doÄ'e poziv da mora obući to odjelo pa tek onda ići na mjesto.

Stavi video na 0:49 pa ćeš vidjeti :)
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA