[Video] BS | Sistem registracije

Započeo MEMOREX™️, Januar 12, 2014, 03:42:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Postovani korisnici, zelio bih vam predstaviti sistem registracije na Balkan Style server...

(youtube link - click)

Dostupni su komentari, kritike, predlozi.
Like/Subscribe/Share

Izdradio:
FaÄ'oÅ¡ (Ja)

Zahvale:
C++ - idea za biranje podataka
S32 - idea za biranje lozinke

Uskoro opis servera.

LP, BS Administracija | www.balkan-style.info
Skriptam za pare


Solidno, svidja mi se kada izabiraš godine, spol, skin i to.. Dok je kucanje lozinke je već isfuralo, znaći to da promjenite, naravno ako zelite. Pošto stvarno meni barem nije nešto. Ipak sve pohvale od mene, sretno vam u daljnjem razvoju.

Klasicno odradjeno,jedino sto je dobro je biranje godina i spola.
Ovo je vec izumrelo kucanje lozinke TD.

NesviÄ'a mi se. (Nemojte me odma hejtat)
Razlog tomu sto mi se nesviÄ'a je to sto u dialogu lozinku upisem za 2 sekunde, a u ovome treba puno duze.. a igraci sigurno nedolaze radi toga sto je "rijetko" nego zbog onoga sto je bolje...

Jeste lepo to za lozinku ali je bezpotrebno i dosta sporije se kuca , ostalo je ok :)

Hvala svima znaci ovo nije radjeno da se  zadovolji neko iz admin team-a vec nasi igraci.
69


Hvala svim na komentarima / kritikama, potrudicemo se da je sto bolje :)
Skriptam za pare


viÄ'ao sam već ovo za lozinku, iskreno meni se ne sviÄ'a i smor je, proÄ'e ti čitav dan dok ukucaÅ¡ pass. Ali dobro je sve ispalo, sviÄ'aju mi se textdrawovi, dobro si uklopio boje.

Citat: Farkias poslato Januar 12, 2014, 16:57:05 POSLE PODNE
viÄ'ao sam već ovo za lozinku, iskreno meni se ne sviÄ'a i smor je, proÄ'e ti čitav dan dok ukucaÅ¡ pass. Ali dobro je sve ispalo, sviÄ'aju mi se textdrawovi, dobro si uklopio boje.
Hvala, a znam da prodje citava dan al sta :P Neka je malo drugacije, no i to vec koriste pars servera :D
Skriptam za pare

pre dobro je :)
Respect: Peter Memorex and C++

Slazem se sa ostalima da je smor pisat , sta ce nam onda testatura.. No 10/10 Svaka cast za ideju i svidja mi se logicno :)

Sve je odlicno, ali kao sto svi kazu mozete promeniti ovo za lozinku :D
RESPECT :
Vegas & C++