Desire RolePlay | Srednje Å¡kole

Započeo []Flynâ„¢, Januar 09, 2014, 22:46:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Desire RolePlay
Desire for RolePlay

   Srednje Å¡kole   

  • Druga stvar koju ću predstaviti u vezi ovog servera jeste srednje Å¡kole.
  • Ovo je takodje neÅ¡to sasvim novo i unikatno, ovaj sistem jos nema ni jedan server, bar koliko ja znam.
  • Å ta će ovde biti unikatno? Za poslove viÅ¡e neće biti potreban odreÄ'eni level. Moraćete zavrÅ¡iti odreÄ'enu Å¡kolu, i u zavisnosti od toga Å¡ta zavrÅ¡ite, tako ćete moći da se zaposlite. Prilikom registracije, automatski vam stavlja 16 godina, imate godinu dana da zavrÅ¡ite jedan razred.(1 godina = 1 mesec). Svaki mesec Vi punite jednu godinu. Ako ne uspete da zavrÅ¡ite Å¡kolu do 18godine, ostaju vam samo ilegalni poslovi, za koje naravno, ne treba Å¡kola ili morate pisati molbu direktoru da vas pusti jos jednu godinu.
    Pokazaću Vam 3 škole, ostale ćete videti na otvaranje ili u kompletnom opisu.
          Sve zasluge za mapu idu The Cooler-u.


   Tehnička Å¡kola   

   Poljoprivredna Å¡kola   

   Gimnazija   

Koji si ti otac, svaka čast, kad otvoriš biću stalan 100 %

Loše, loše. Haha' šalim se kralje. Svaka čast po slikama si svoje pokazao. 10/10. Samo tako nastavi.

Qme svaka cast na ovome.Osto sam bez rijeci. Racunaj da sam stalan kad se otvori.

ja ne vjerujem svaka čast :)
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA




Hvala vam. :)
Radimo tako da na serveru bude ne viÄ'eni RP do sad. Nadam se da ću u tome i uspeti. Ko voli Hard RolePlay servere, neće se razočarati sigurno.



...Neno...


Buraz svaka cast, samo jedno pitanje, sta ce se nalaziti u skolu, msm. kako cemo mi prelaziti razrede i to, ako me razumes :D ?
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: StjepanS poslato Januar 10, 2014, 10:37:05 PRE PODNE
Dobro izgleda ali rijetko tko ce ti ovo radit.
Može se napraviti,ako neki posao želi se raditi mora se zavrÅ¡iti odreÄ'ena Å¡kola :P

Hvala svima!

Citat: StjepanS poslato Januar 10, 2014, 10:37:05 PRE PODNE
Dobro izgleda ali rijetko tko ce ti ovo radit.
Nije obavezno, kao i u RLu sto nije obavezno pa vecina ide. Zna se sta bude ako se ne zavrsi skola. :)

Citat: [AG] Leonov [â,,¢] poslato Januar 10, 2014, 12:44:45 POSLE PODNE
Citat: StjepanS poslato Januar 10, 2014, 10:37:05 PRE PODNE
Dobro izgleda ali rijetko tko ce ti ovo radit.
Može se napraviti,ako neki posao želi se raditi mora se zavrÅ¡iti odreÄ'ena Å¡kola :P
Tako i jeste, tako sam i napisao. :)

Citat: Cimbur poslato Januar 10, 2014, 12:37:34 POSLE PODNE
Buraz svaka cast, samo jedno pitanje, sta ce se nalaziti u skolu, msm. kako cemo mi prelaziti razrede i to, ako me razumes :D ?
Pa imacete predavanja, pa posle predavanja polazete. Ali cu jos to usavrsiti da bude sto realnije. :)