Afrika Gaming - Robbank sistem

Započeo hudiga, Januar 04, 2014, 21:56:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Evo da vam predstavim sistem pljačke banke,evo malo da opišem:

Znači odete na jedno mjesto i kupite eksploziv,naravno morate biti član neke mafije.Zatim odete do banke i postavite eksploziv na rešetke.
Nakon par sekundi eksploziv ce ekplodirati i moći ćete ući u prostoriju sa sefovima i možete pljačkati banku sa komandom /robbank .
Banka se ne može pljačkati ukoliko nemate oružje kod sebe i ukoliko nema policajaca na serveru.

Sve možete viditi na sledećem videu:

Click - Gledajte u HD-u
Poslednja Izmena: Januar 04, 2014, 21:57:11 POSLE PODNE od [AG] нυDιgα™

Sta da kazem, lepo :) Svidja mi se to kako se vrata razbijaju :D :D
Skriptam za pare

Robbank sistem mi se nikad nije svidjao, jest da je RP. Ali pusti to kad će djeca svaki dan pljačkati .. Jedino nešto napraviti, izmisliti.
Mada je sve fino uraÄ'eno, čista 10-ka. Sretno vam!

Citat: ●'ŁуαMMM● poslato Januar 04, 2014, 22:07:50 POSLE PODNE
Robbank sistem mi se nikad nije svidjao, jest da je RP. Ali pusti to kad će djeca svaki dan pljačkati .. Jedino nešto napraviti, izmisliti.
Mada je sve fino uraÄ'eno, čista 10-ka. Sretno vam!

Iz tog razloga smo napraviti da se ne može pljačkati ukoliko nema policije na serveru i treba biti lvl3 najmanje..Probali smo to izvesti što je bolje moguće i evo ispalo je ovako mada sa vremenom će se to poboljšavati ako nam naleti neka ideja :D

EDIT: I svaka 2 sata će se moći pljačkati

Poslednja Izmena: Januar 04, 2014, 22:59:40 POSLE PODNE od [AG] нυDιgα™

Lepo uradjeno, svaka cast. :)

Citat: [AG] нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Januar 04, 2014, 22:55:37 POSLE PODNE
I svaka 2 sata će se moći pljačkati
Bolje napravi 2-3 puta u toku dana. Puno je svaka 2h, ali opet na vasem je da odlucite.  ;)

Jako dobro :)
Smislit ćemo s vremenom da još nešto uradimo da bi bilo još više RP, i da ne pljačkaju svaki dan i baš stalno :)
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

Citat: [AG]Dinox poslato Januar 04, 2014, 23:10:01 POSLE PODNE
Jako dobro :)
Smislit ćemo s vremenom da još nešto uradimo da bi bilo još više RP, i da ne pljačkaju svaki dan i baš stalno :)


Ti da ćutiš ! :D

Citat: joXy_ poslato Januar 04, 2014, 23:06:57 POSLE PODNE
Lepo uradjeno, svaka cast. :)

Citat: [AG] нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Januar 04, 2014, 22:55:37 POSLE PODNE
I svaka 2 sata će se moći pljačkati
Bolje napravi 2-3 puta u toku dana. Puno je svaka 2h, ali opet na vasem je da odlucite.  ;)

Nek' za početak ostane ovako,a vidit ćemo za dalje šta ćemo






Sve je odlično odraÄ'eno, ali RP kad opljačkaÅ¡ mi se ne sviÄ'a, čuj moraÅ¡ bježati 5. minuta da bi dobio pare, kakav je to RP ? :S