Predstavljanje Rivals Gaming Samp Servera

Započeo Zero[S], Jun 20, 2010, 15:43:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Rivals Gaming Samp Server


Evo predstavljam vam Rivals Gaming Samp Server.
Server jos nije hostan niti forum ali forum dolazi iduci tijedan.
Ja i Jos jedan head dogovorili smo se da cemo Server otvoriti u Sedmom mijesecu,a mi cemo vas sada pokazati kako ce izgledati server.


Pa krenimo odmah.


Server ce biti RolePlay,Znaci morat cete postivati RolePlay Pravila.

Registracija&Login:Registracija i Login u ovoj verziji nece biti u dialogu nego tekst,Pitat ce vas koliko iamte godina,datum rodenja,i odkuda ste:LS SF LV,Onda slijedi mali TUTorial o RolePlayu i serveru.

SPawn:Ako odaberete LS spawnat cete se tamo blizu bolnice i kod spawna ce biti 3d tekstovi za lakse snalazenje

Server ce sadrzavati sto vise teksta kako bi vam olaksali igru.

Na Serveru ima  13 organizacija/banda,a o tome cemo vise poslje kada cemo detalnije napraviti.

Na Serveru ce biti oko 10 poslova za pocetak neki od njih:Mehanicar,PIzza Boy,Dektetiv,Postar,i ostali saznat cete na vrijeme :).

Biti ce i eventa,Znaci to ce biti RP eventi,Formula 1(KArt vozila ce biti) i tako ce biti ekipe i odredenoga dana ce se voziti,Nogomet,Hokej i naravno Aero utrke,a i biti ce cudno vama ili ne biti ce nes Slicno kao Red Bull,sa avionima cete morati stuntati,sa onim sto pusta crveni dim,i imat cete opruge koje cete morat prolaziti i ucitavat ce vam vrijeme.

Burg:Burg znate vec ,glavno okuplaliste gradana,burg nece biti pretjerano nabrijan te ce biti kao u RL ljepo,kod burga mozete sa autom kod burga naruciti hranu.

Banka:Banka ko Banka,BLizu banke imate lunapark gdje mozete naruciti hranu,Pa imat cete malu streljanu,Sa puskom(rifle)cete gadat boce,iamt cete 10 boca i 10 metka,ukoliko sve pogodite dobijete nagradu,a vi mozete birati Novac ili Puska.

PD/FBI/SWAT:Znate vec glavni dio grada te oni spasavaju gradane od teorizma,placki u ostalih dogadanja.

GradoNacelnik:Eh,Gradonacelnik dijeli place svima,Svim Orgovima a i daje Placu svojim radnicima te sve,on moze izbaciti iz kuce,Moze nekoga izbaciti iz grada,Moze vam obrisati vas zivot (CK)(znaci idete ispocetka :D), On moze uljepsavat grad preko (Gradevinske Agencije)(saznat cete),znaci on  placa Gradevicnku agenicu da upljesaju grad(MTA),On moze povecat smanjit cijene Kuca,Biznica,Auta te dozvola i on odreduje Cijenik KAzni.

Gradevinska Agencija:Kao sto sam vam rekao,To je ORG,Gradani im placaju novcima(Ingame Novcima)da im uljepsaju kucu,biznis ili sto vec kao i gradonacelnik,I tako svi orgovi i bande

Agencija za Kuce,Bizove,Aute i ostalo:Eh ovo jos nitko nije imao,Znaci kada idete kupovat kucu,njima se morate javiti te njima kazete da ocete kupiti kucu,kolko para,kakvu kucu ocete te oni vam daju savjet te njima placate 10 posto ,oni mogu smanjivat cijenu kuce biznisa,Znaci na Forumu cete potpisat Ugovor Kupnje kuce te cete placat svakih 100Sati porez za kuce gradonacelniku,koji gradonacelnik odreduje tako i sa biznisom,Ukoliko kupite kucu bez Znanja Agencije,Agencija ima pravo vas prijaviti policiji te protiv vas ce biti prijavelna kazna a kazna je tako sto vam se oduzme kuca i zatvor,u novcana kazna koja ovisi u gradonacelniku,tako i sa autom,morate agenicji se javiti te oni ce vam to i dat ce vam registracjski broj ukoliko ne prijavite i ne potpisite ugovor slijedi kazna na sudu.

Sud:E na sudu ce se provoditi sve kazne,Prijave,Pa tu idu osobe koje su pocinile teze zlocine,Sud odreduje kolko bude sto,te tamo ce se odobravati krediti,Pomoc Finacijska,I to.

E znaci da svaki gradanin mora imat kucu(do lvl 4 mora imat kucu),Ukoliko nemate novaca za kucu prijavite se za Socijalnu Pomoc kod suda i dobivat cete novac i mozda vam donira kucu.

Registracije Vozila,Zrakoplova,Brodova i oruzja:Na sudu morate prijaviti svoje oruzje i vozilo te cete dobiti registracijske oznake(samo na vozila /V)

Kada vas PD zaustavi,Morat cete dat podatke o svojim vozilu te oni ce prekontrolirati,(igrac do lvl 7  mora imati auto)ukoliko nemate auto mozete rentati ako nemate novaca prijavite se za socijalno te cete dobaivati novac od njih.

Socijal:TO je kod suda i gradonacelnika,ukoliko nemate novaca i oni vide na nemate,dobiti cete status Socijalne Skrbi,te dobivat cete svakih mijesec dana (10 sati igranja)cete dobiti novce(Morate se javiti na forumu Gradonacelniku na PM ili ingame sa slikom statsa).

Auto Reg:Kada dobijete reg imat cete iza auta 3d tekst broj(Mozda ce biti a mozda ne)preko toga ce vas PD moci prepoznat oni auto koji nema PD ce zaustaviti a da je veci lvl od 7 a da nema reg oznaka e ce biti priavljen sudu.

Znaci na sud idu sve prijave,i sve to(forum a nes ingame)

Sud ce imat ingame interior kod vijecice.

Server ima mnogo komanada te biti ce jako citljiv za citat.


Evo ovo je prvi dio obavijesti,a iduci dio dolazi iduci tijedan kada forum dobivamo


        FORUM HOST
Forum jos nemamo,ali smo narucili stize iduci tijedan.
Al forum lociramo na domenu .com
znaci forum ce glasiti www.rivalsgaming-samp.com


     SERVER HOST
Server jos nemamo hostan ali imamo narucen te biti ce online kada mod do kraja slozimo.
Host Server ce biti 50 slotova za pocetak


   Rivals Gaming Team

ADMIN TEAM:
(zeros) Zero_Walker 1338
(curtonikola) Jason Jacobs 1338
(spartanac5)Xenon_Blkan 1338

HELPER TEAM:
Tommy_Walker

Scripitng Team:
Zeros
Spartanac5

Mapping Team:
curtonikola


Kontakt:
Zeros:
Xfire:krobion
MSN:[email protected]
Mail:[email protected]

Spartanac3:
Xfire:Spartanac5

curtonikola:
Xfire:curtonikola


Evo nadam se da vas se svida uvod,ali nastavak slijedi iduci tijedan uz forum.


Rivals Gaming TEAM



*Ispricavam se radi gramatickih gresaka

Poslednja Izmena: Jun 20, 2010, 16:28:54 POSLE PODNE od Zero[S]

Sretno, ma da ne znam bas smijete li postati, nema ni IPa ni nicega... Inace dobar opis, lol dode ti Gradonacelnik i obrise sve statse XD


Odsutan dok ne doÄ'em.


Hvala Vam,Ma to je zbog RPa zato nemojte jebat gradonacelnika xD

Svaka cast na trudu za opis...po opisu mi se server cini jako dobar ;D Kad das IP doc cu ga vidjet :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: <- Tequila -> poslato Jun 20, 2010, 16:03:55 POSLE PODNE
Svaka cast na trudu za opis...po opisu mi se server cini jako dobar ;D Kad das IP doc cu ga vidjet :D
Hvala :)


dobro je sve ovo ali mi se ne svidja to st osvako mora imat kucu i sto mu pare daje taj socijalni zavod onda ce oslabit trgovina kucama a nece imat toliko stanara da rentaju sve sotalo je ok










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: Hummer^ poslato Jun 20, 2010, 16:10:55 POSLE PODNE
dobro je sve ovo ali mi se ne svidja to st osvako mora imat kucu i sto mu pare daje taj socijalni zavod onda ce oslabit trgovina kucama a nece imat toliko stanara da rentaju sve sotalo je ok
to je RP,socijal ali sud sce vidjet njegovo stanje,ukoliko vidi da nema para poso slaba zarada i to onda i o lvlu ovisi pare i ako grad ima para

Ovako ja sam curtonikola
ja sam admin, dodajte me na xfire
i slusajte sada ovo
ja radim sve evente, ja volim salu,
a volim i RP
ja radim sve evente oni samo skriptaju,
bit ce paintball u sumi, nesto predobro
ima dovoljno objekata da nelagga,ali uglavnom, jos cempo se dogovoriti i za organizacije io dali ce biti u dialogi i sve ostalo,
ja nebih ovaj socijalni, a za agencije, to je poremocno
Nemora biti puno org.dovoljno 8 Ballas,GSF,Italian Mafia,Russian Mafia,FBI,PD,i MOZDA licenseri
to je on opis stavio, ali doogovoricemo se.
Vjerujte eventi ce biti ludi,a onaj lunapark sa bocama to je prelagano pogoditi, osim ako se budu kretale boce i jako velika daljina,
i ako ces morati prvo platiti
bice puno bolje od ovog opisa, a opis je takoder predobar :) :) :)
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.



Lijep opis, nadam se da ce i takav server biti, sretno !  ;)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com