~~.::San-Fieroo::.~~ RPG/DM Update 22.6.2010 20h

Započeo Kiki_Radeon, Jun 19, 2010, 22:29:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lijepi Pozdrav Zelio bih predstaviti:
San-Fierro RPG/DM

Ip servera: 178.63.17.210:7714
Rpg/DM
weburl: www.sanfierro.smfnew.com


Server je osnovan od prije tjedan dana, Radio sam da server bude malo drugaciji od ostalih, izricita radnja samo po San Fierru.

Na serveru imamo sveukupno 15 org/bandi/mafija (od kojih na otvorenju koristimo samo 4orge i 4mafije) [ali sam ja uskripto sve da nemoram poslje]

1.PD
2.FBI
3.SWAT
4.MEDIC
5.LCN
6.YAKUZE
7.GRADONACELNIK
8.HITMANI
9.NOVINARI
10.STREET RACERSI
11.RUSKA MAFIJA
12.SAN FIERRO VAGOS
13.VATROGASNO DRUSTVO (GSS)
14.ZION BMX
15.BALLASI

PD

Baza policije je u sredistu grada, Policija ima Nadzorne kamere da moze promatrat svaki dio grada.
Policijske komande:
"*** SFPD *** (/r)adio (/d)epartments (/m)egaphone (/su)spect /mdc /arrest /duty /wanted /cuff /tazer");
"*** SFPD *** /frisk /take /ticket (/gov)ernment /deliver /camera /ram /provjeriopojas /highwaypatrol");

Dodana komanda /highwaypatrol (samo za lidere) Dakle ta komanda sluzi kada ste u potjeri napisete /highwaypatrol i dobijete nitro i felge.

FBI
Fbi baza Takoder u sredistu grada,baza je napravljena bez nekakvih sinih ograda da nitko nemoze itd,vec je napravljena tao da je zasticena samo sa ogradama i svatko moze uci u nju kada zeli,komande fbi-a slicne su kao i kommande od PD-a

Swat

Swat je organizacija (kada zatreba) pretezito je ne koristimo,swat ide u akciju samo na poziv PD-a
Swat baza je na Brodu u SF-u imaju dosta ratnih vozila,aviona i slicno

Medic

medic hitna pomoc primaju pozive na /call 911 paramedic, imaju svoju bazu takoder u sredistu San Fierr-a, vozila i helikoptere
Komande /heal /F /r itd itd...

News

Novinari,eh novinari oni zapravo u svojoj organizaciji imaju posao! novinar pomocu komandi kojih pogleda pod /help
napise novine ili na laptop,a igrac koji ima posao postar dolazi do tih novina pokupi te novine i podjeli ih
igracima koji imaju kucu,a igraci koji imaju kucu te novine mogu procitati :D zanimljiva je organizacija.

LCN

Talijanska Mafija, komande se pogledaju pod /help ima imaju takoder /blindfold i /tie /untie itd itd
baza u sredistu grada neprepoznatljivao kao neka baza u kojoj boravi mafija.

Yakuze

Yakuze mafija smjesteni u gornjem dijelu grada,malo povuceni od ostalih baza,yakuza bogata mafija, u svom
voznom parku ima 2-3 infernusa, 2-3 sultana, 2-3 nrg-a limuzinu itd itd.

Ballasi

Mafija prakticki sakrivena u gradu, najgora mafija u gradu San-Fierru,vladari ulice! komande takoder pod /help

Zion Bmx-eri

Bmx-eri to su tinejdzeri u dobi od 16-18 godina koji imaju svoju bazu u napustenoj kuci, u bazi imaju puno bmx
bicikala i 2 mount bike-a ispred baze imaju kao Bicikl park u kojem provode vecinu vremena

POSLOVI NA SERVER

NA serveru ima 11 poslova

Detektiv

Farmer

Vozac Tramvaja

Vozac Autobusa

Odvjetnik

Mehanicar

Kamiondzija

Tjelesni cuvar

Cistac Ceste

Postar

Boxac

ZA SVAKI POSAO IMATE /HELP KOMANDU KOJOM CETE VIDJET KOMANDU SVOG POSLA, SVI SU POSLOVI U SF-U OSIM KAMIONDZIJE
GDJE KAMIONIMA PREVOZITE NAFTU,ASFALT I DRUGE TERETE U DRUGE GRADOVE,SELA ITD ITD.

ILEGALNI POSLOVI

[JOS U IZRADI]

ADMIN/GAMEMASTERI
----------------
lvl admina
----------------
lvl admin 1
lvl admin 2
lvl admin 3
lvl admin 4
lvl admin 1337
lvl admin 1338
----------------
lvl gamemasteri
----------------
lvl gamemaster 1
lvl gamemaster 2
lvl gamemaster 3
lvl gamemaster 4

----------------

Biznis system
/////////////////
Eh sad ovaj server ima drugaciji biznis system dakle server za sad ima 38 biznisa, kada dodete do biznisa pise vam
kolika je cijena tko je vlasnik itd itd. kada kupite biznis svakih pola sata doci ce vam na racun zarada od biznisa
znaci ako sam kupio npr Benzinsku pumpu OMW platio sam je 250k svakih pola sata dolazit ce mi na racun 750$,to je sistem
ovih biznisa

Kuce
////////////////
Na serveru ima za sad oko 30-ak kuca, a kuce ce se dodavat po updatevima malo pomalo,zelimo da nam budu bez bugova
kao i biznisi.

ZA sada na serveru imamo: 3 admina i 3 gamemastera :D

Hvala i lijepi pozdrav nadam se da cemo se vidjet na server POZZ!!
I jos puno toga bi se moglo pisati,ali nadam se da je ovaj komadic dovoljan da cete doci bar i pogledati server :D

Owneri: Kiki_Nvidia,Marko_Mavrinac


Ps: Nadam se da necete zamjeriti ako nadete koji bug il islicno, svaki dan je update,trudim se sto bolje napravit za igrace :D Hvala i vidimo se! pozdrav

UPDATE

Popravljeni Biznisi
-Cijene
-Zarada
-Prodaja
Popravljen posao Kamiondzija
-popravljena ruta2, dodanih jos ruta, popravljen reload time
Dodani poslovi:
-Pilot
-Transport po moru s brodom
-VOzac busa ima /fare imat ce rute /ruta1/2/3 itd

Kuce
Mozda ubacim koju kcicu :)

Popravljeni /ulazi /izlazi iz 2-3 hq ili Bara :)
NOVE BAZE SVIH MAFIJA!!!

LCN-Nova baza, novi hq, novi auti,opema

RUSKA MAFIJa-Nova baza,novihq,novi auti,oprema

Vagos-Nova baza,novihq,novi auti,oprema

Yakuza- Nova baza,novihq,novi auti,oprema

Napokon dodan AntiCheat! :D


ZAHVALJUJEM NA STRPLJENJU VIDIMO SE!

Komentirajte : (hvala)
NAPOMENA: Nekopiram GF,Vec tako sam i prije osnutka server to zamisljao hvaala!
IP: 188.72.231.182:7777
Poslednja Izmena: Jun 29, 2010, 02:15:05 PRE PODNE od Kiki_Radeon

18 organizacija je jednostavno previše i za server sa 120+ igrača dnevno.

Kako god, srećno vam ;)

Citat: [LB]Hary poslato Jun 19, 2010, 22:31:12 POSLE PODNE
18 organizacija je jednostavno previše i za server sa 120+ igrača dnevno.

Kako god, srećno vam ;)

Hvala, Zato kazem koristimo 4 ogre i 4 mafije, ovo ostalo kao da i nemamo :D

Svaka cast potrudio sai se opis napisat, sto 60 % ne napravi...cini me server dobar, doci cu vjerojatno, al danas mislim da necu ;)
Citat: Kiki_Radeon poslato Jun 19, 2010, 22:29:05 POSLE PODNE

GAMEMATER


xD
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Sretno, previse org.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com




Citat: N1n0 poslato Jun 19, 2010, 22:40:38 POSLE PODNE
Sretno, zelim vam sve najbolje!
MANE: Previse organizacija, previse head admina i ownera zajedno!

PREDNOSTI: Radnja u SF, originalnost, urednost

Toliko od mene, ako se neko neslaze neka me ispravi, bicu mu zahvalan!

evo ja cu te ispravit  :D Head Owner Kiki_Nvidia Marko_Mavrinac to su 2 ja i moj frend ispravit cu da se ne zbunjujete :D

Dosao ja na server, vidio server, i mogu rec samo sve najbolej o tome, dobro se covjek potrudio, dodite i vidite server ima se dosta toga za vdiit, a i vidim da nije do kraja gotov mod kad ga sredi biti ce 5+  ;)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Sve ok, sve lijepo, ali nije bas nesto bez uvrede, pa jbg, imas 3 sistema biznisa... :S wtf?.. drugo, na pocetku nema ni jednog vozila, trece pickupovi, tj. custompickups ti je zeznuto jako... itd. da ne nabrajam, neznam sta je posebno u modu osim sto je u SFu al ajd
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Jun 19, 2010, 23:28:34 POSLE PODNE
Sve ok, sve lijepo, ali nije bas nesto bez uvrede, pa jbg, imas 3 sistema biznisa... :S wtf?.. drugo, na pocetku nema ni jednog vozila, trece pickupovi, tj. custompickups ti je zeznuto jako... itd. da ne nabrajam, neznam sta je posebno u modu osim sto je u SFu al ajd

znam luksa za vozila bio sam ih izbacio pa sam ih zaboravio izbacit, sto se tice tih nekih pickupa to mi nesto nije uredu pokusat cu sredit, a turidm se kolko mogu skriptam mozda 1 mj :)

Ajde sretno, uredujte to updateovima!


Btw nadam se da ti pass nije ko na croherzi nekad xD


Odsutan dok ne doÄ'em.



Nek je sa srecom server nadam se da ce uspjet;)