˝Port˝

Započeo Dule_Kvrzic, Jun 18, 2010, 21:03:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav ekipa. Trebam pomoc pa ako mozete pomozite mi bit cu jako zahvalan. Dakle, zelim igrat s prijateljima na svojem kucnom serveru, ali nemogu igrat jer svi trebamo preko hamachia, ja bi molio onog koji ima tut ili zna to ovako napraviti da mi pomogne, da mi napravi ili pokaze kako da napravim to bez hamachia, da mogu svi vidit taj IP i da svi mogu uc na server. A da ne kupujem host. Hvala!

www.portforwarding.com

Btw.: Port ti takoÄ'er znaci: Teleport, luka, pord(od IP adrese), desna strana broda...

Citat: BrunoHP poslato Jun 18, 2010, 21:12:16 POSLE PODNE
www.portforwarding.com

Btw.: Port ti takoÄ'er znaci: Teleport, luka, pord(od IP adrese), desna strana broda...



Bolje da si mi pomogo nego sto pametujes...



Citat: â,,¢ Elmedin â,,¢ poslato Jun 18, 2010, 22:11:05 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=3265.0



ovo je dobar tut al kod mene nece da udje u tu stranicu...ako ima nesto drugacije samo da mogu ljudi uci bez hamachi nek se mjenja i ip svejedno mi je samo da nije hamachi to me nervira i da ne kupujem host  ;)  ako neko zna neak mi kaze



Meni isto treba pomoc oko ovoga ali ja neznam ni kaok da preko hamachija igram,napravim server i sve to ali oni nemogu da udju i kaze mi drug da moramisto tako nesto forward ip oko toga nesto pa na NAt da idem ..,.MOze pomoc?
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

Lesinar imas 3 linka gore u postovima, ako si vec ljen pretrazit forum, bar klikni gore na vec dane linkove...



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    pretrazio sam skoro sve moguce,ali treba mi samo pomoc tu gdje sam zapeo,trazim vec 3h i netrazim free host nego da preko hamachija mogu igrati sa drugovima
    Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

    kad igras preko hamachia ne treba ti port...

    JA sam stavio 7777 i samo meni radi server ali drugi nemogu uci......... :'( :'(
    Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

    Nez

    *

    i ti i oni instalirajte hamachi,udjite u istu hamachi 'grupu' i daj im svoju "hamachi" ip koji vidis u hamachiju i na njega samo nadodas port (pr. :7777)
    uozbiljite se :(

    Citat: Nez poslato Jun 30, 2010, 22:31:53 POSLE PODNE
    i ti i oni instalirajte hamachi,udjite u istu hamachi 'grupu' i daj im svoju "hamachi" ip koji vidis u hamachiju i na njega samo nadodas port (pr. :7777)

    i tako to ppppppp










    Real-Life informacije



    Ime : Vedad
    Prezime : Fetahovic
    Nadimak : Dedica
    Zanimanje : Zigolo
    Pol : Musko
    Godine : 17







    BS i ostale informacije



    Rank :
    Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda