[Tutorial]Master of Roleplay - 12# Burza rada

Započeo BalkaNation, Novembar 02, 2013, 09:34:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Od sad pocni da postas u jednu temu sve ovo, cjela 1 strana je sa ovim tvojim tutorijalima!

@LG[Schwarz] pa sta ako je citava stranica njegovih tutorijala lik pomaze drugima a ti snimaj pa onda stavljaj gde hoces i kako hoces ne mozes zabraniti covjeku da postavlja teme...

@BalkaNation stvaka ti cast sto imas vremena svaki dan da odvojis na tutorijale, odlicni su ti tutorijali (Y)
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2013, 11:22:23 PRE PODNE od Angle

Citat: LG[Schwarz] poslato Novembar 02, 2013, 10:44:38 PRE PODNE
Od sad pocni da postas u jednu temu sve ovo, cjela 1 strana je sa ovim tvojim tutorijalima!

Probao sam ali u post mogu staviti max 10 linkova a ja cu napraviti preko 50 videa, onda kada bi pisao 2. post s drugih 10 videa on bi bio na 4,5,6,7 stranici, ko zna kojoj. I tako bi igraci morali traziti i sve. Ovako jednostavno imaju na forumu svaki posebno :)

Nemam ja nista protiv njegovog rada to je super pomagati drugima ali neka ih napravi malo popreglednije



mozes li mi ikako objasnit zasto bizove radis u tekst dokumentu pobogu?
daj brate u 21. stoljecu smo, a ti radis sa strcmp, koristis najnazadniji biz sistem itd.? Probudi se i malo "moderniziraj", ostalo nije lose..


[FS]Rent
[FS] Vremenska prognoza
[TuT] PayDay
[TuT]PayDay sistem[UPDATED]
Moja Biografija

Respect:Mr.Gagi,FlasH,Streetboy,David (Sabljak) A.k.A SABO(T)
ÄŒovjek nije stvoren za poraze, moze biti unisten, ali ne i pobjeÄ'en!

Citat: [LG:RP]| Kris poslato Novembar 02, 2013, 13:30:41 POSLE PODNE
Citat: Kroni poslato Novembar 02, 2013, 11:49:26 PRE PODNE
Meni je pomogao najvise :D sve pratim njegovo
Pa vidim zato postati u vezi pomocu sa [cenzura]im strcmp koji gospod vise ne koristi a vi u mod od 0 koristite

Citat: xyzcod2 poslato Novembar 02, 2013, 13:49:57 POSLE PODNE
mozes li mi ikako objasnit zasto bizove radis u tekst dokumentu pobogu?
daj brate u 21. stoljecu smo, a ti radis sa strcmp, koristis najnazadniji biz sistem itd.? Probudi se i malo "moderniziraj", ostalo nije lose..

Ovako momci. Ja nisam samp skriptao zadnjih godinu dana i sada sam poceo, nisam u toku sa najnovijim procesorima komandi i sa spremanjima statistika u fileove itd.
Za jednostavni RolePlay system koji radim nije mi razlika dali mi se 100 bizzeva spremi u 0.5 sekundi ili 0.4 sekundi jer se to dešava svakih otprilike pola sata i ne radi mi lag na serveru.
Početnicima treba prvo strcmp objasniti kasnije ce oni samo uloviti zcmd i te procesore komandi...
Dalje SA:MP nije samo naskriptati skriptu od +80000 redova i nazvati je RolePlay (ili samo editati) nego je igranje s komandama da bi se igrači zadržali na serveru u vrijeme kada mi želimo, igranje s ljudskom psihom te ubacivanje elemenata koje igrače tjeraju da igraju ili pobuÄ'uju na ovisniÅ¡tvo o igrici (ali naravno ne pretjerivati kao WOW) itd.
Naravno vi o tome znate kao ja o najnovijim procesorima komandi i tim y_ini stvarima.

Ne mislim ja nista lose o Vama ali ja sam old school skripter i poceo sam skriptati jos kada je Godfather mod bio vrh.  Sada radim modove v1.0 u strcmp i obicnim spremanjem u fileove. Za 2.0 cemo ici na zcmd i poraditi na brzini ne brinite se vi :)
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2013, 14:32:00 POSLE PODNE od BalkaNation

CitatPa zato nas ovi sto uce od  tebe takozvano jebu u mozak sa tim stcmp i neoptimiziranom skriptom

Ovako, ako radim tutoriale idem od 0. Jbg moja greska je sta radim to na old school nacin ali skripta kada bude v1.0 onda ide rjesavanje bugova pa ce biti v1.1 bez bugova, kasnije cemo nabiti do 1.5 sa zcmd i y_ini...nebrini ti nista kris sve u svoje vrijeme :D

Citat: [LG:RP]| Kris poslato Novembar 03, 2013, 00:14:34 PRE PODNE
Citat: BalkaNation poslato Novembar 02, 2013, 23:49:06 POSLE PODNE
CitatPa zato nas ovi sto uce od  tebe takozvano jebu u mozak sa tim stcmp i neoptimiziranom skriptom

Ovako, ako radim tutoriale idem od 0. Jbg moja greska je sta radim to na old school nacin ali skripta kada bude v1.0 onda ide rjesavanje bugova pa ce biti v1.1 bez bugova, kasnije cemo nabiti do 1.5 sa zcmd i y_ini...nebrini ti nista kris sve u svoje vrijeme :D
Sve u svoje vreme al pogledaj teme u razgovor u vezi pawn sve od ove tutove

Sto s njima ?


Citat: LG[Schwarz] poslato Novembar 02, 2013, 11:22:47 PRE PODNE
Nemam ja nista protiv njegovog rada to je super pomagati drugima ali neka ih napravi malo popreglednije
Nije on kriv što jedini ima volje pomoći drugima!


BalkanNation- Skidam kapu
copyright 2007 - 2013

Citat: Geraldihno poslato Novembar 03, 2013, 09:32:46 PRE PODNE
Citat: LG[Schwarz] poslato Novembar 02, 2013, 11:22:47 PRE PODNE
Nemam ja nista protiv njegovog rada to je super pomagati drugima ali neka ih napravi malo popreglednije
Nije on kriv što jedini ima volje pomoći drugima!


BalkanNation- Skidam kapu


Ajde ako neko zna bolje neka snima nama pocetnicima on se trudi i ja ga postujerm, ima volje da izdvoji po 1h dnevno da nama pokaze nesto novo HVALA

Svaka cast za trud koji ulazes da bi se uzdigao svijet sampa na balkanu.Imas veliki respect od mene,i ne odustaj dok god imas volje ;)