[GM] Raven's Roleplay [2.4]

Započeo |W|SoaD123, Jun 17, 2010, 16:14:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo danas sam malo cackao po netu i nasao jedan izvrstan gamemod. Gamemod je neki larp edit,na njemu je radilo preko 5 skriptera i mod je ureÄ'en do neprepoznatljivosti,svi poznati larp bugovi a ima ih puno :d su uklonjeni, da ne duljim evo vam izvorna stranica i uzivajte: http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=165736.0

A evo i link na kojem odmah mozete skinuti mod sa svim filescriptama i ostalim : http://www.solidfiles.com/d/6564/
Poslednja Izmena: Jun 17, 2010, 16:15:00 POSLE PODNE od SoaD123

Samo jedna rec "WoW" ovo je bre extra ! Pocecu da prevodim ovo,extra je GM,slican LS-RP.com ;)

Davno sam ga detaljno pregledao prejeben je mod ;)
larp edit



Nemam rijeci stvarno.. 3-4 posta tamo i to FULL velika posta, TOLIKO novosti, TOLIKO edita..

Mislim da ce svaki treci server ovo imat :)

Ekstra mod svaka cast,Ovo si odlicno stavio...Mnogim ce nam pomoci :)


tako i ja mislim da ce svaki treci server ovo imat,al nije stvar u tome,stvar je u onome ko ce ovaj mod jos toliko dobro editat,samo takav moze uspijeti,onaj ko ce ovo samo prevest i igrat na ovome nece uspijeti...

Ja neznam sta ima raja ako samo prevede mod???Zar nije ljepse malo ga editovat da se vide promjene :)


ja sam ga preveo :)

sad dodajem malo stvari, org, poslovi i to

sad mogu da napravim org jer imam publice xD

Cini mi se dobar mod,nisam imao vremena pogledat kod ali po ovom sto sam procito cini se super.

Ljudi to sto vi ubacite par organizacija i poslova nije ni e od edit...

Dobar je ovaj mode :)



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    Citat: Christian_Bojic poslato Jun 29, 2010, 02:25:19 PRE PODNE
    ja sam ga preveo :)

    sad dodajem malo stvari, org, poslovi i to

    sad mogu da napravim org jer imam publice xD

    Aj mi das preveden,ja ga sad prevodim stigo sam tek do 7087 a ima oko 7?.??? i ne znam bas dobro engleski.