[FS] Kiflara

Započeo [IF] mariomako, Jun 17, 2010, 11:52:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: à¸,,à¹"à¹"เภเรtгà¸,,t๏г poslato Jul 05, 2010, 12:52:50 POSLE PODNE
Jako si pametan nemam rijeci ljudi samo uzmite tu skriptu jer koristi komandu /enter & /exit tako da zivite sa cinjenicom da svaka komanda u vasem RP modu koja glasi /enter & /exit nece raditi samo ce te moci koristi u toj FS znaci ako vam je komanda za izlazak iz kuce /exit necete moci izaci iz kuce

tko je jako pametan? jel ja?

pa moze zameniti to /enter i /exit u svako vreme

A moze mu i enter biti na tipkovnici izlazak i ulazak u kucu...  8)


nastoe

Citat: Mario Velickovski poslato Jul 05, 2010, 13:03:40 POSLE PODNE
Citat: à¸,,à¹"à¹"เภเรtгà¸,,t๏г poslato Jul 05, 2010, 12:52:50 POSLE PODNE
Jako si pametan nemam rijeci ljudi samo uzmite tu skriptu jer koristi komandu /enter & /exit tako da zivite sa cinjenicom da svaka komanda u vasem RP modu koja glasi /enter & /exit nece raditi samo ce te moci koristi u toj FS znaci ako vam je komanda za izlazak iz kuce /exit necete moci izaci iz kuce

tko je jako pametan? jel ja?

pa moze zameniti to /enter i /exit u svako vreme
Pa zasto stavljas ako kako zakljucujem "znas da je to problem" onda stavi odma kako treba -.-

Citat: à¸,,à¹"à¹"เภเรtгà¸,,t๏г poslato Jul 05, 2010, 13:40:32 POSLE PODNE
Citat: Mario Velickovski poslato Jul 05, 2010, 13:03:40 POSLE PODNE
Citat: à¸,,à¹"à¹"เภเรtгà¸,,t๏г poslato Jul 05, 2010, 12:52:50 POSLE PODNE
Jako si pametan nemam rijeci ljudi samo uzmite tu skriptu jer koristi komandu /enter & /exit tako da zivite sa cinjenicom da svaka komanda u vasem RP modu koja glasi /enter & /exit nece raditi samo ce te moci koristi u toj FS znaci ako vam je komanda za izlazak iz kuce /exit necete moci izaci iz kuce

tko je jako pametan? jel ja?

pa moze zameniti to /enter i /exit u svako vreme
Pa zasto stavljas ako kako zakljucujem "znas da je to problem" onda stavi odma kako treba -.-

hah mozda neko ne koristi GF mod a nisam se setio na to xD

Bravo Mario pozz od Andre_Piromanche super skripta 10/10

skripta je dobra 10/10... ja sam je skino ali mi skine web stranicu a ne .pwn i .amx -.-'

Citat: Antonio1 poslato Jul 20, 2010, 18:36:44 POSLE PODNE
skripta je dobra 10/10... ja sam je skino ali mi skine web stranicu a ne .pwn i .amx -.-'

mislim da nisi isao Download nego si CTRL+S xD idi na link i vidices downlaod gde pise tamo stisni i sacekaj malo

Guarana_xD