[INC]Ultimate Anticheat (UAC) - [v1.3]

Započeo matejdz, Maj 03, 2009, 21:38:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

omg de lock ovo ja se bezveze trudim objasniti ti uopce neslusa
LG ip- 188.40.57.132:7704
uskoro i rpg

Citat: Zero poslato Avgust 15, 2009, 15:46:51 POSLE PODNE
,a me kuzis da neideee...imam erorr canot read from file dini



Downloadaj dini.inc
Otvori Pawno datoteku te pronadi ---> Includes datoteku.. otvoris includes i tamo copy paste dini.inc..

Citat: Bugs_Bunny poslato Avgust 14, 2009, 23:50:41 POSLE PODNE
zero jesi ti onaj pravi zero onaj sa ch ako jesi onda cu ti pomoc x

kad skines UAC_CRO udi u njega i kopiraj pawno i scriptfiles

zatim odi na svoj server i zaljep to preko postojecis datoteka zatim odi u pawno i klikni na pawncc i onda bi trebalo biti  thumbsup

mozes pomoci malo,kako mislis zalijepi to preko postojecih datoteka...treba li extract to kad se skine ovaj zip UAC_CRO ili ne ?


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Extractas UAC iz win.rara.. Zatim ces naci 2 datoteke scriptfiles i pawno... Prvo otvori pawno datoteku, potom include...i kopiraj dokument UAC.inc.. Zatim idi u server client ili ftp i nadi datoteku pawno---> includes i zalijepi u includes...

Sa scriptfiles je ista stvar otvori kopiraj sve, idi u tfp ili server client, i zalijepi u datoteku scriptfiles!

Citat: Eklata poslato Avgust 17, 2009, 09:32:49 PRE PODNE
Extractas UAC iz win.rara.. Zatim ces naci 2 datoteke scriptfiles i pawno... Prvo otvori pawno datoteku, potom include...i kopiraj dokument UAC.inc.. Zatim idi u server client ili ftp i nadi datoteku pawno---> includes i zalijepi u includes...

Sa scriptfiles je ista stvar otvori kopiraj sve, idi u tfp ili server client, i zalijepi u datoteku scriptfiles!

a treba li u gamemodu ista napisat kao npr. include<uac> ili slicno ??


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:


Citat: Eklata poslato Avgust 17, 2009, 18:14:01 POSLE PODNE
da na pocetak gamemodea #include <UAC>

izbaci errore postao sam pa pogledaj


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Citat: Rider poslato Avgust 27, 2009, 15:24:49 POSLE PODNE
P.S. Jel treba u Server.cfg ono kod anticheat stavit 1 umjesto 0?Meni trenutno stoji: anticheat 0


to nije vazno



Pomocccccccc neradi sve ubacio ali neradi frend probao sobeitom probao spamat ali neradiii zasto !!!!!!!!!

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Pogledaj koliko je stara ova tema i ti refreshas  ??? Ali ajd da ti pomognem,odes u mod i na vrhu gde su ti svi #include dodas #include (ime ovog includea) ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.