Everyway Rol3Play | [OTVARANJE 21.09.2013 20:00 ] POSJETITE NAS !

Započeo sexynjo, Septembar 21, 2013, 18:46:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Postovani clanovi zabranjeno zajednice, zelim vas obavjestiti da je danas [21.09.2013] otvorenje zajednice.



Server je Rol3Play/dm, sto znaci da je RP zastupljen na server nekih 80%, a DM 20%, (war, dm zone itd..)

Server koristi novi Farisov mod, koji smo mi editovali, razmisljali smo da li da pravimo mod od 0, al' kad' smo vidjeli konstrukciju skripte farisovog moda odlucili smo da cemo editovati neke stvari i ostaviti njega. Sto naravno ne znaci da ce on ostati zauvijek, nas skripter radi na svom modu koji je od 0 i uskoro ce biti ubacen.


Server ima dinamicne sisteme stanova, kuca, firmi, cos sistem, garaza, i mnosto stvari koje trebate sami pogledati.

Na serveru postoje organizacije LSPD i CNN dok od mafija/bandi su tu The Finci Family, Black Dragon Triads , Grove Street Family, Ballas Gang.


Zasto ovako mali broj orgi ? Pa zato sto ce na pocetku biti malo igraca, i nije fazon da s napravi po 15 organizacije i da svaka orga ima 3 clana, ovako za pocetak mislim da je ovo dovoljno, sa porastom igraca dodavat ce se i organizacije.

Sad' vam mogu opisivati mod i dosta stvari al' vecina vas ovo i ne cita pogleda ip, forum i koju sliku i to je to.

Tako da svi ste veceras pozvani u 20:00 na server posjetite nas i zabavite se zajedno sa ostalim igracima sa balkana.

Forum: www.mor-rp.info
IP: 85.25.20.15:8281
FaceBook stranica: https://www.facebook.com/morrp
Facebook Event: https://www.facebook.com/events/512129528879368/

Evo neke slike na servera:



Citat: Aussie poslato Septembar 21, 2013, 18:49:07 POSLE PODNE
CitatSad' vam mogu opisivati mod i dosta stvari al' vecina vas ovo i ne cita pogleda ip, forum i koju sliku i to je to.

Kako zakljucujes da li citamo ili ne? Po opisu i po forumu zakljucujemo vasu ozbiljnost. Po ovome, mogu zakljuciti "nista". Srecno vam!  :-\

Posjeti forum pa reci nesto... ;)

Posjeti server provjeri mod pa tek onda reci :D


moj zadnji mod, samo ime promjenjeno.. koliko ste dobri ni textdraw niste znali pomać..

sretno.