NAGRADNA IGRA (SPONZORIRAMO SA:MP SERVER NA DUZE VREMENSKO RAZDOBLJE) 08.07.2009

Započeo admin, Jul 08, 2009, 17:03:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: BornToKillNoobs poslato Jul 24, 2009, 23:18:38 POSLE PODNE
Citat: JingSaw poslato Jul 24, 2009, 22:17:50 POSLE PODNE
ok znaci ja odnosim nagradu zbog svoje funkcije CheckRPName koju i CH koristi i odmah prenasam nagradu na doe-a..  have fun doe .. igraj se  :D afro
sklanjaj taj potpis sa tvoj profila odma....
ma pusti debila  :-\
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

JingSaw

kao 1. nigdje nema toga na samp forumu
kao 2. vi to ne znate napraviti tj. znate prema mojem isto  :laugh:
kao 3.
Citat- Od sada se mozete registrirati SAMO u formatu Ime_Prezime sve ostalo je neprihvatljivo, znaci da prvo slovo imena mora biti napisano velikim pocetnim slovom, da prvo slovo prezimena mora biti napisano velikim pocetnim slovom, da u Ime_Prezime ne smije biti niti jedan broj te da ime mora zadrzavati "_" izmedu Ime i Prezime, primjer: Carlo_Collins (Credits to JoeBullet, UPDATE by CH Scripting Team)
kao 4. rekao si mi budalo

Kao 5 tvoje ime ne valja...ne pise se JingSaw nego JigSaw lol
Poslednja Izmena: Jul 25, 2009, 09:15:09 PRE PODNE od BornToKillNoobs

matejdz

Citat: JingSaw poslato Jul 25, 2009, 07:41:44 PRE PODNE
kao 1. nigdje nema toga na samp forumu
kao 2. vi to ne znate napraviti tj. znate prema mojem isto  :laugh:
kao 3.
Citat- Od sada se mozete registrirati SAMO u formatu Ime_Prezime sve ostalo je neprihvatljivo, znaci da prvo slovo imena mora biti napisano velikim pocetnim slovom, da prvo slovo prezimena mora biti napisano velikim pocetnim slovom, da u Ime_Prezime ne smije biti niti jedan broj te da ime mora zadrzavati "_" izmedu Ime i Prezime, primjer: Carlo_Collins (Credits to JoeBullet, UPDATE by CH Scripting Team)
kao 4. rekao si mi budalo

Rekao sam da koristimo nesto slicno tvome, a ne tvoje... Ti si toliki n00b da stalno nesto glumis... Sad razmisljam da ti opet dam BAN 4ever...

1. Ima 100-tinu takvih funkcija tamo
2. To samo ti znas napraviti jer si toliki PRO, ostali su 0-ule...
3. Istina... Ali vidi ovo = Credits to JoeBullet, UPDATE by CH Scripting Team, to ako si toliko nepismen znaci, da smo tvoje iskoristili, ali smo napravili jos 1000 puta bolje...
4. Budala te napravila takvog blesavog :S

LOL...to niko nezna napraviti, nismo glupi...to su osnove.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji