[Pomoc] Warninzi!

Započeo sch, Septembar 12, 2013, 22:22:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sch

*

Skripta koju koristim: LJRP
Detaljan opis problema: Ovako radio sam mod u YCMD-u je i sad mi pravi problem to odjednom da su mi se pojavili warninzi i ne znam kako da ih reÅ¡im. Warninzi pod nazivom "hash" nikako ne mogu reÅ¡iti kao ni Warning "ret_memcpy" koji kaze da se nigde ne koristi u mod  a u skripti ga nema nigde znaci CTRL + F sam i trazio ret_memcpy nigdje nema definisano niti igdje pronalazi to. A ovaj "hash" je u y_Commands inc koji cu priloziti dole. Koristio sam i pomoc gore u pod forumu Error i Warnings ali nikako nisam mogao da resim ovo za y_commands.inc .. a ovaj drugi takodje.
Dio skripte:
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(878) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1437) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1492) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1545) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1567) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1630) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1858) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1962) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(2103) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\pawno\include\YSI\y_commands.inc(2400) : warning 219: local variable "hash" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\BEX\Desktop\LJRP\gamemodes\LJRP.pwn(47451) : warning 203: symbol is never used: "ret_memcpy"

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer


Znaci da ti je ova varijabla dosegla broj koristnosti promjeni je.

sch

*

pa to je u y_commands.inc i ne mogu to rijesiti nikako znaci milion puta sam gledao do cega je ali nikako da skontam. Evo vam y_commands.inc

http://www.sendspace.com/file/rths3s
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

buraz, otvori prvo pawno u tom folderu, pa idi gore File - Open pa pronaÄ'i taj mod pa compile.
[Tutorial] public OnPlayerText - malo poigravanja

Nudim usluge skriptanja, tražim team sa kojim bi radio. PM ili Facebook: www.facebook.com/keton.dirigent

sch

*

Citat: FuDo a.k.a Dwayne Dude poslato Septembar 13, 2013, 00:21:33 PRE PODNE
buraz, otvori prvo pawno u tom folderu, pa idi gore File - Open pa pronaÄ'i taj mod pa compile.
To nije mod to je include,ovi warninzi pokazuju u include a kad compile mod pojave mi se ovi warninzi i sta trebas sad mene ti uciti? Samo bezveze nabijaš post a nikako da mi pomogneš. Znam šta radim da znam riješiti to uradio bi,nego je stvar u tome što sada malo ko zna o pawnu a proziva sebe "skripterom"
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

de posalji liniju 878 i 1437  iii ovu zadnju 47451
Poslednja Izmena: Septembar 13, 2013, 09:59:33 PRE PODNE od Jack_Ass

sch

*

Riješeno lock!
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer