[GM] Community Angel - RolePlay

Započeo Juliano, Avgust 29, 2013, 22:11:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

ODMA MAKNITE DOWNLOAD LINK OVOG MODA,A TI ARMINE HOCES DA TI JEBEM SVE,JA SAM U OVAJ MOD 3MJESECA ULOZIO,I TI DA GA OBJAVLJIVAS,MODERATORI MAKNITE OVAJ MOD!

Citat: Alan ã‹¡ poslato Avgust 30, 2013, 23:23:07 POSLE PODNE
ODMA MAKNITE DOWNLOAD LINK OVOG MODA,A TI ARMINE HOCES DA TI JEBEM SVE,JA SAM U OVAJ MOD 3MJESECA ULOZIO,I TI DA GA OBJAVLJIVAS,MODERATORI MAKNITE OVAJ MOD!


Ljubomorne duše mogu da mi puše, ovo je moj mod si ti normalan? Ko si ti?

ALO MAJMUNE,NEMOJ LAGAT BOTU BOTOVSKI,MAKNITE LINK OVOG MODA,IZVINJAVAM SE STO SPOMINJEM ALI BIO JE MOD OBAJVLJEN I NA ZB PA SE UTVRDILO DA MOD NIJE NJEGOV VEC MOJ!

Vinnie nelazi ovo je alanov mod i ja sam vidio na zb-u
kako mozes covjeku lagati u oci  ???
69

Upravo to,ne lazi,ja znam svaki bug na tom modu,ja znam svaku liniju...
Moderatori reagirajte!

Bgmi ću zvat Blakesa nastaviš li da lažeš Vinnie,pa ćeš popušit ban.

Joy

*

Ccc stvarno ima dosta bagova,kad udjes znaci u diskoteku ne mozes obavlajti posao Dja to se moze premjestit,posao pjevaca isto,i iz autoskole sam prebacio cmd /polaganje da bude kod auta autoskole i dodao jos CPova dok se polaze,ali mod ima jos jedan bag,na /kuca ne mozes polagati i podizati novac i svasta u dialogu,/firma i /sfirma ne mzoes podizati novac ni polagati,u /firma mozes samo promijeniti ime i prodati drzavi ostalo ne mozes,eto toliko o bagovima  :D
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2013, 15:12:04 POSLE PODNE od Joy Punisher

Zaboli me kurac koga ćete vi da zovete, ovo je moj mod koji sam editao FarkiASov ne serite vise ne znam sta si umisljate? Krivo vam sto sam bolji od vas joooj koji jadnici joooj

Citat: Vinnie poslato Avgust 31, 2013, 17:48:58 POSLE PODNE
Zaboli me [cenzura] koga ćete vi da zovete, ovo je moj mod koji sam editao FarkiASov ne serite vise ne znam sta si umisljate? Krivo vam sto sam bolji od vas joooj koji jadnici joooj
Ok ti si najbolji Skripter na Balkanu imas moj Rep
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2013, 17:57:40 POSLE PODNE od C++
69

Citat: Vinnie poslato Avgust 31, 2013, 17:48:58 POSLE PODNE
Zaboli me [cenzura] koga ćete vi da zovete, ovo je moj mod koji sam editao FarkiASov ne serite vise ne znam sta si umisljate? Krivo vam sto sam bolji od vas joooj koji jadnici joooj
Da ti si najbolji,i Blaeksa si zajebo.
Poz.

Samo da razjasnite,svi znamo Vinnie Walkera,to sam ja,ovaj Vinnie je Armin Muharemovic.

Nemojte da na Walker prezime prebacujete krivicu ovog ovdje.

Hvala !


Citat: vâ,," # e É´ rι q Ï... e :) poslato Avgust 31, 2013, 18:00:18 POSLE PODNE
Samo da razjasnite,svi znamo Vinnie Walkera,to sam ja,ovaj Vinnie je Armin Muharemovic.

Nemojte da na Walker prezime prebacujete krivicu ovog ovdje.

Hvala !



Ko tebe sta pita?
HAHAHHAHAHAHHA jeste glupi, eto kakav vam je mozak da i ovo ne svacate.... rekao sam da sma bolji od fluxa i ermina :) krivo im..

Ma jesi Ä'e nisi,nepoÅ¡tovanjem prvila to i dokazujeÅ¡ 'skripteru'.

Joy

*

Hahahahahahahahaha znate ja sam crko od smijeha  :D :D :D :D :D Gospodine "najbolji skripteru" ovo je najubagovaniji mod koji sam ikada skinuo.