REG/LOG System u brodu by Hoppe

Započeo [RL:RP]Hoppe, Avgust 25, 2013, 22:57:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima ova je moja nova i prva FS ReG/Log System


U ovoj FS se radi od Register Login sistemu koji sam napravio...
- Prvo upiste vashu lozinku
- Posle vas spawna u int sobe od broda
- I posle nadalje idete po checkpointe kako bi zavrsili registraciju


Evo nekih slika od registracije


- Lozinka: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=xelfqh8pt25uc6s4glfe.png
- Spawn u sobu broda: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=jsl1b1vp9l09aa4ztgrn.png
- Uputstva za izlaz na palubi: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=oq8smtdn9yhp773ryzc7.png
- Izlaz na palubi i uzimanje prtljaga: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=zmjdllrbwljvfii8j91.png
- Poziv od Majkla: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=5vwhvv4x5c1rsddkuep9.png
tu sam napravio male izmene u FS da nepravim stavljam i atm sistem pare vam daju u ruku i kaze da vam je skrisom stavio u kofer sa prtljagom:)



Download: http://www.mediafire.com/?7pttpxszbxwo7uj

CREDTIS:

Hoppe (ja) - za pravenje FS
Lukenzi - Uzete neke linije iz njegovog reg/log system u avionu na BE modu

Ocena 1/10 :P
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2013, 23:08:48 POSLE PODNE od Hoppe

0/10
ovo moze moja baba napravit...
I Netrebas postavljat ovako lagane stvari...
69

Citat: C++ poslato Avgust 25, 2013, 23:28:52 POSLE PODNE
0/10
ovo moze moja baba napravit...
I Netrebas postavljat ovako lagane stvari...
Rece covek koji napravio FS za tazer sistem za koji ima milion Filterscritpta... i glupi sistem za radio... koji nije umeo da stavi ni u dialogu:)

Citat: Hoppe poslato Avgust 25, 2013, 23:44:58 POSLE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 25, 2013, 23:28:52 POSLE PODNE
0/10
ovo moze moja baba napravit...
I Netrebas postavljat ovako lagane stvari...
Rece covek koji napravio FS za tazer sistem za koji ima milion Filterscritpta... i [cenzura]i sistem za radio... koji nije umeo da stavi ni u dialogu:)
Ti se samnom nemozes poredit ti si beba za mene javi mi na pm koji cemo system ja i ti da odradimo pa cemo objavit pa nek ljudi kazu ciji je bolji..Samo si ta dva system vidio bravo kolumbo
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2013, 23:48:12 POSLE PODNE od C++
69

Citat: C++ poslato Avgust 25, 2013, 23:45:47 POSLE PODNE
Citat: Hoppe poslato Avgust 25, 2013, 23:44:58 POSLE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 25, 2013, 23:28:52 POSLE PODNE
0/10
ovo moze moja baba napravit...
I Netrebas postavljat ovako lagane stvari...
Rece covek koji napravio FS za tazer sistem za koji ima milion Filterscritpta... i [cenzura]i sistem za radio... koji nije umeo da stavi ni u dialogu:)
Ti se samnom nemozes poredit ti si beba za mene javi mi na pm koji cemo system ja i ti da odradimo pa cemo objavit pa nek ljudi kazu ciji je bolji..Samo si ta dva system vidio bravo kolumbo
a izvini onda sto te nisam sramio josh vishe... RP pravil... Ig poruke.. sve to ume da uradi samo pro skripter ja se izvinjavam .. jedino onaj Gps sto ti malo valja to sto si stavio da je na clicable textdraw

Ja sam daleko od pro skripter i vise neskriptam tebi sretno u skriptanju i sma pogledaj svoj reg/log system i malo razmlisli zasto sam ti dao tu ocjenu
69

Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:09:25 PRE PODNE
Ja sam daleko od pro skripter i vise neskriptam tebi sretno u skriptanju i sma pogledaj svoj reg/log system i malo razmlisli zasto sam ti dao tu ocjenu
Hvala inace neznam na sta mislis ako ima nesto sto fali neki bug ili tako slobodno reci

Citat: Hoppe poslato Avgust 26, 2013, 00:17:54 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:09:25 PRE PODNE
Ja sam daleko od pro skripter i vise neskriptam tebi sretno u skriptanju i sma pogledaj svoj reg/log system i malo razmlisli zasto sam ti dao tu ocjenu
Hvala inace neznam na sta mislis ako ima nesto sto fali neki bug ili tako slobodno reci
Buraz nema bug vec je prosto...
69

Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:20:06 PRE PODNE
Citat: Hoppe poslato Avgust 26, 2013, 00:17:54 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:09:25 PRE PODNE
Ja sam daleko od pro skripter i vise neskriptam tebi sretno u skriptanju i sma pogledaj svoj reg/log system i malo razmlisli zasto sam ti dao tu ocjenu
Hvala inace neznam na sta mislis ako ima nesto sto fali neki bug ili tako slobodno reci
Buraz nema bug vec je prosto...
pa ovako da moze se reci da je prosto al spored ove registracije koje ima objavljeno moze se reci da je nasjlozenija a mozda uradim i za licnu kartu ono ja bi i to uradio ali mislio sam da mozda neko oce i ovako da uradi to da mu neide preko licne karte:)

Citat: Hoppe poslato Avgust 26, 2013, 00:25:44 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:20:06 PRE PODNE
Citat: Hoppe poslato Avgust 26, 2013, 00:17:54 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Avgust 26, 2013, 00:09:25 PRE PODNE
Ja sam daleko od pro skripter i vise neskriptam tebi sretno u skriptanju i sma pogledaj svoj reg/log system i malo razmlisli zasto sam ti dao tu ocjenu
Hvala inace neznam na sta mislis ako ima nesto sto fali neki bug ili tako slobodno reci
Buraz nema bug vec je prosto...
pa ovako da moze se reci da je prosto al spored ove registracije koje ima objavljeno moze se reci da je nasjlozenija a mozda uradim i za licnu kartu ono ja bi i to uradio ali mislio sam da mozda neko oce i ovako da uradi to da mu neide preko licne karte:)
Ma ajd bice bolje iduci put..
69

ma bice nekih update-a.. iznervirao sam se premalo zbog kucnog sistema nmg da slozim pa sam objavio ovo xd

9/10 lipo

C+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ne seri previse, kurcis se s nekim skriptanjem a neznas guzicu obrisat napravio si dabi 2 poruke i objavio a onaj GPS si naso negdi video i pokusa ga kopirat i bogami ti neide kucas /kupigps kliknes i nista se ne desava pola stvari ti neradi nista ti si ukurcu
public OnPlayerConnect(playerid)
{
Ban(playerid);
return 1;
}



Bravo za trud,pusti svakoga ko ti prica ovako da je prelagano i to,imao si ideju,realizovao si i cao,ne obaziri se na komentare drugih,uradi 20 puta laku stvar,21 probaj neku tezu i uspjeces ;)
Bravo i nastavi da radis  ;)

dobro je,pohvale za ideju
a pustí ti ove ljubomorne duse šta god da prica ti svoje napravio i amen

@C++ eh Ti, nemas nikakvo pravo vrijedjat tudji rad i trud zbog toga sto je tebi zao sto se momak sjetio te ideje i odlicno je realizirao, dok se ti tu hvali kao neki malo jaci skripter, a fs ti je radio,tazer sistem i zabagani gps sistem.Takodjer nemas nikakvo pravo da sebe prozivas boljim skripterom od njega, jer se momak stvarno trudi za razliku od tebe koji si naucio napravit gps sistem u tdovima pa si sad fraer i gledas gdje ces nac koji rad da ga popljuvas. E pa bravo Kolumbo, otkrio si Ameriku...

A ti dalje nastavi radit i trudit i ne obaziri se na ovakve žabare kao što je dotični "pro skripter"


[FS]Rent
[FS] Vremenska prognoza
[TuT] PayDay
[TuT]PayDay sistem[UPDATED]
Moja Biografija

Respect:Mr.Gagi,FlasH,Streetboy,David (Sabljak) A.k.A SABO(T)
ÄŒovjek nije stvoren za poraze, moze biti unisten, ali ne i pobjeÄ'en!

Hvala svima bice update doradjen unos podataka za godine pol i drzavu zajedno sa opstinom i komandom za vadjenje licne karte<3