/rentcar

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Jun 14, 2010, 09:32:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

traba mi pomoc oko /rentcar , tamo gdje ja zelim staviti jos auta za rentcar upisem u pawnu   ctrl+f  i /rentcar i on mi izbaci ovo...
      if(newcar==110||newcar==111||newcar==112||newcar==113||newcar==114||newcar==115)
      {
          if(PlayerKarting[playerid] != 1)
          {
              RemovePlayerFromVehicle(playerid);
          }
      }
      if(newcar >= 72 && newcar <= 74)
      {
         if (HireCar[playerid] != newcar)
         {
            format(string, sizeof(string), "~w~Mozete iznajmiti ovaj auto~n~Cijena:~g~$%d~n~~w~Za najam upisite ~g~/rentcar~w~~n~da izadete van upisite ~r~/exit",SBizzInfo[0][sbEntranceCost]);
            TogglePlayerControllable(playerid, 0);
            GameTextForPlayer(playerid, string, 5000, 3);
         }
      }
      if(newcar >= 75 && newcar <= 77)
      {
         if (HireCar[playerid] != newcar)
         {
            format(string, sizeof(string), "~w~Mozete iznajmiti ovaj auto~n~Cijena:~g~$%d~n~~w~Za najam upisite ~g~/rentcar~w~~n~da izadete van upisite ~r~/exit",SBizzInfo[1][sbEntranceCost]);
            TogglePlayerControllable(playerid, 0);
            GameTextForPlayer(playerid, string, 5000, 3);
         }
      }













i sad me zanima dali da kopiram jedan od ovih i upisem novi id auta i nove x y z ili sta moram radit... :'(....
UNAPRJED HVALA... :D
Poslednja Izmena: Jun 14, 2010, 09:34:49 PRE PODNE od lopalopa

      if(newcar==110||newcar==111||newcar==112||newcar==113||newcar==114||newcar==115)


Od toga nacini ovo

      if(newcar==110||newcar==111||newcar==112||newcar==113||newcar==114||newcar==115||newcar==ID AUTA)


Al prije toga.. Moras otici u igru ( ja koristim MTA ) i spawnas si auto i spremis ga na mjesto koje hoces.. Onnda odes u PAWN i AddStaticVehicle kopiras kod koji si dobio.. Odes u igru odes na to mjesto i tamo ti je taj autic, udjes u auto i kucas /oldcar i evo ti autic..

Ak nes nisi skuzio pitaj

ja imam komandu /rentcar ali neznam kako da dodam jos auta tamo di se rentaju imaju samo 3 a ja bi tio npr 10

Odes u MTA,spawnas si vozilo koje hoces na kojem mjestu, spremis i konventiras u konventeru

Odes u PAWN i kopiras pod ADDSTATICVEHICLE taj kod

Odes u igru odes do tog vozila i onda udjes unutra i pises /oldcar

Odes u PAWN i onda umjesto
      if(newcar==110||newcar==111||newcar==112||newcar==113||newcar==114||newcar==115)

Napises

      if(newcar==110||newcar==111||newcar==112||newcar==113||newcar==114||newcar==115||newcar==ID AUTA)

Ovo ID auta stavis BROJ koji si nasao na /oldcar

sry kralju moja pogreska :D ali sada kad udjem u auto izbaci me automacki ako sam triba jos ista napravit samo mi reci...

             
                SRY KRALJU STA TE PILAM ALI JEDINO MI TO NIKAKO NE IDE :'( :D ;)
Poslednja Izmena: Jun 14, 2010, 20:23:41 POSLE PODNE od lopalopa