[MAP]Banka

Započeo Gho0sT, Avgust 14, 2013, 19:26:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Banka !
Izradio: Yinzo (Montana)
Vrijeme izrade: Pa jedno 5 sati
Slike:
Prva Slika
Druga Slika
Treća Slika
ÄŒetvrta Slika
Peta Slika
Å esta Slika
Sedma Slika
Osma Slika
Deveta Slika


Napomena !

  • Ocjenite rad ocjenom od 1 do 10 !
  • Ukoliko imate ideju Å¡ta da mapam ili vam se treba neÅ¡to izmapati obratite mi se preko PP !
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2013, 19:26:23 POSLE PODNE od Yinzo


  • Iskreno 8/10.
  • Prvo Å¡to mi se ne sviÄ'a je to Å¡to ima previÅ¡e praznog prostora! Znaci jako, jako puno praznine. Uredu ovo vani ali ovo unutra je stvarno prazno.
  • Drugo sto mi se ne sviÄ'a je to Å¡to si poduplanjem drugih objekata pokuÅ¡ao iskoristiti taj prazan prostor.
  • Ne želim da se uvrijediÅ¡ ali ti samo govorim Å¡to se meni ne sviÄ'a.

Za banku ni ne treba više..Šta ti misliš da je to kafic ili ? Da se zasijeda tu..Haha..
Dupli objekti - ne znam tačno na šta misliš ali ove stvarčice su tu zbog dekoracije..
Sve u svemu hvala..

Citat: Mi®oâ,,¢ poslato Avgust 14, 2013, 22:23:17 POSLE PODNE

  • Iskreno 8/10.
  • Prvo Å¡to mi se ne sviÄ'a je to Å¡to ima previÅ¡e praznog prostora! Znaci jako, jako puno praznine. Uredu ovo vani ali ovo unutra je stvarno prazno.
  • Drugo sto mi se ne sviÄ'a je to Å¡to si poduplanjem drugih objekata pokuÅ¡ao iskoristiti taj prazan prostor.
  • Ne želim da se uvrijediÅ¡ ali ti samo govorim Å¡to se meni ne sviÄ'a.

Ima covjek pravo
Imas talenat,ali jos hvali
Evo naprimer,pod si mogao staviti,a ne da bude isti kao i beton/asfalt na parkingu
Ima mnogo boljih lokacija od ove,gde je prostor mnogo manji a mozes lepo da ga popunis i da izgleda mnogo lepse
I jos nesto nauci da primas kritike
Sretno


Uzmi pa mapaj na boljoj lokaciji..Meni se ova sviÄ'a i zato sam tu i mapao..Uglavnom hvala svima..

Citat: Yinzo poslato Avgust 16, 2013, 01:04:07 PRE PODNE
Uzmi pa mapaj na boljoj lokaciji..Meni se ova sviÄ'a i zato sam tu i mapao..Uglavnom hvala svima..

Hmmm,pa ja sam to vec uradio
I ja ti govorim da naucis da primas kritike,ali vidim da ti tesko ide

Možda griješim, preciznije malo radi
Previše praznog prostora, sledeci put uzmi neko manje mjesto
Sve u svemu fantastično, od mene 9/10 ;)

Poslednja Izmena: Avgust 17, 2013, 13:11:53 POSLE PODNE od #Srdjan