[GM] Turbo Gaming RolePlay

Započeo |TED| Boca SRB, Avgust 10, 2013, 02:16:27 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joy

*

Citat: [DIV] Boca A.k.A Bocilinjo poslato Avgust 15, 2013, 14:39:29 POSLE PODNE
Citat: |√|BE-RP|√|-Pinki ãƒ,, poslato Avgust 15, 2013, 03:30:04 PRE PODNE
Preporucijem vam da ne skidate ima DEBELI VIRUS ima da vam se sjebe malo punjenjem virusa !

00/10
Citat: Joy Punisher poslato Avgust 15, 2013, 08:11:22 PRE PODNE
Nazalost Pinki je upravu moj ESET NOD32 Antivirus 5.0.93.0 nije dao da se zavrsi skidanje,mod je inace po slikama dobar i volio bi ga testirati ali brt skloni taj virus evo zbog slika 3/10  :( i Pinki da ti usput kazem tvoji su modovi bolji svaki novi koji objavis skinem,sve bolji i bolji  ;)
Cudno mi je da ima virus avast kod mene nista ne ocitava


Brt moj jednom sam ja trazio neki besplatni antivirus za komp i drug mi dao link avasta i avast kao rekao da moj komp ima dosta virusa,ja sam procistio i trazilo je restart i kad sam restartovo brt pao je sistem od tada avast vise ne skidam,ESET mi je od povjerenja evo ti slika sta mi izbacuje kad skinem mod: http://www.zaslike.com/files/h5f5czkeat1da05t7k5d.jpg Ako mozes bar objavi jos link samo od .pwn
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2013, 10:15:03 PRE PODNE od Joy Punisher

Citat: Joy Punisher poslato Avgust 16, 2013, 10:14:21 PRE PODNE
Citat: [DIV] Boca A.k.A Bocilinjo poslato Avgust 15, 2013, 14:39:29 POSLE PODNE
Citat: |√|BE-RP|√|-Pinki ãƒ,, poslato Avgust 15, 2013, 03:30:04 PRE PODNE
Preporucijem vam da ne skidate ima DEBELI VIRUS ima da vam se sjebe malo punjenjem virusa !

00/10
Citat: Joy Punisher poslato Avgust 15, 2013, 08:11:22 PRE PODNE
Nazalost Pinki je upravu moj ESET NOD32 Antivirus 5.0.93.0 nije dao da se zavrsi skidanje,mod je inace po slikama dobar i volio bi ga testirati ali brt skloni taj virus evo zbog slika 3/10  :( i Pinki da ti usput kazem tvoji su modovi bolji svaki novi koji objavis skinem,sve bolji i bolji  ;)
Cudno mi je da ima virus avast kod mene nista ne ocitava


Brt moj jednom sam ja trazio neki besplatni antivirus za komp i drug mi dao link avasta i avast kao rekao da moj komp ima dosta virusa,ja sam procistio i trazilo je restart i kad sam restartovo brt pao je sistem od tada avast vise ne skidam,ESET mi je od povjerenja evo ti slika sta mi izbacuje kad skinem mod: http://www.zaslike.com/files/h5f5czkeat1da05t7k5d.jpg Ako mozes bar objavi jos link samo od .pwn
Objavicu nije problem izvini zbog virusa jbg :(

Joy

*

//
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2013, 07:25:38 PRE PODNE od Joy Punisher




Ne izgleda lose




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click




lv

*

Dobar,samo mi se ne svidja sto su pesacki crveni  :-[

inace 9/10 , odlican je rad :)
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Citat: Vukasin poslato Avgust 23, 2013, 23:35:24 POSLE PODNE
Dobar,samo mi se ne svidja sto su pesacki crveni  :-[

inace 9/10 , odlican je rad :)
Hvala

ima virus,bar moj antivirus je blokirao skidanje jer ima virus  ??? ??? ???

POtrebne dadoteke nisu zarazene ja sam skinuo i popravio viruse
skenirao komp virusa nema.

Moguce da ima virus,ali kad budem imao vremena posto sam zauzet po ceo dan dacu vam samo pwn file