[PROBLEM] SAMP crash

Započeo [BG] Sheen, Avgust 03, 2013, 21:36:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Postam za frenda, ovo je napisa na jednom forumu, ali nema pomoci... Pa ajde da probamo ode.


Prije mi je bilo kad sam stisnuo "Connect" odmah me crashalo,a u meÄ'uvremenu sam reinstallirao SA:MP 10 puta i opet isto...
onda sam se sjetio da mi frend ima na USB-u gta i samp pa sam sa time probao ...
I sad kad sam sa USB-a stavio sad mi je ovako : Pritisnem "Connect" i lijepo mi se učitava i onda odjednom BUM - crash .. neznam više šta da radim, reinstalliranje mi neće pomoc.


Btw. pokusali smo sve, od minjanja gta_sa.exe, deletanja gta_sa.set, probavanje instalacije na drugi disk.... Nista nece. Ima li pomoci? Ima WinXP

The only thing I'm addicted to is winning.

Promjeni ime foldera u kojem se nalazi gta, zatim cijeli gta folder stavi na drugi disk, recimo ako je bilo D stavi C..

instalira ga je na D i pribacia na C, al opet isto...

The only thing I'm addicted to is winning.


Citat: [BG] Sef10 poslato Avgust 04, 2013, 00:31:42 PRE PODNE
instalira ga je na D i pribacia na C, al opet isto...
Ne da ga install na D pa da ga prebacis,nego instaliraj na ce sa imenom foldera "GTASA" [primer],desava se zbog nekih sranja,modova,gluposti i sl da gta nece da radi.Jedino resenje je da prebacis installaciju,tj da instaliras gta u drugi folder i krekujes ga validnim krekom.

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling