[Predstavljanje - SMF] SA:MPilija

Započeo â™” James â™”, Jul 31, 2013, 17:10:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv teme: SA:MPilija
Status: Available
Zainteresirani: Kontakt na BSMF
Tema raÄ'ena za SA:MP zajednicu


When you fall 'n fail so many time, you just look your self in the mirror and say, well: "You know, what are you going to do about it?"


Lepo!
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Hvala na lijepim komentarima  ;D
@Drobnjak A.k.A FluXâ,,¢ svijetli edit je prodan   ;)
When you fall 'n fail so many time, you just look your self in the mirror and say, well: "You know, what are you going to do about it?"

simpaticno :D samo ne kapiram SA:MPilija kao neki ilija samper ili samp familija :D hah zez se malo keep up da good work! :D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: |LZ| Bugi poslato Avgust 01, 2013, 00:26:40 PRE PODNE
simpaticno :D samo ne kapiram SA:MPilija kao neki ilija samper ili samp familija :D hah zez se malo keep up da good work! :D
Ovo drugo na Å¡to si mislio  ;D
Nema problema, bit će još takvih tema..
P.S tema je na prodaju i svaka zajednica ju može imati!
When you fall 'n fail so many time, you just look your self in the mirror and say, well: "You know, what are you going to do about it?"


When you fall 'n fail so many time, you just look your self in the mirror and say, well: "You know, what are you going to do about it?"

Svidja mi se sto si poradio na php editu kod poster kucica,po meni jedna od boljih tema koje sam do sada vidio..