Nesto Jadno,a sta ces

Započeo קlเשค, Jul 06, 2009, 00:03:12 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znate da je rk01 vlasnik ludog grada.Igro je na ch posle restarta i dosao do LVl-a 8,sad neznam koji je lvl jer nisam bio na serveru par dana.Ali evo vratio se citovima.Ban nije dobio,ali sam mu rekao da ugasi Cheat.Slika kao dokaz da si stvara oruzije i da mu se ono ne trosi,neki djelovi slike su izbrisani radi moje i tudje privatnosti,no najvazni dijelovi su ostavljeni.Kakav vlasnik takav server.Pogledajte na DM chatu kolko je tema otvoreno radi njegove igre.Vi sad razmotrite?Attack=rk01
link za teme:
http://croherzegovina.org/forum/index.php?board=204.0
Slika:
http://i41.tinypic.com/34osxur.jpg
Poslednja Izmena: Jul 06, 2009, 00:06:17 PRE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Slazem se da ovakve stvari treba priloziti sa dokazima, tako da igraci i svi ostali znaju o cemu se radi...

Citat: admin poslato Jul 06, 2009, 00:35:15 PRE PODNE
Slazem se da ovakve stvari treba priloziti sa dokazima, tako da igraci i svi ostali znaju o cemu se radi...
Ta slika je dokaz a vidi se da stvara Sawnoff i da mu se ne trosi dok puca.A igraci su se zalili na jos stosta.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


A sto krijes te metke de reci, LG je najbolji balkanski DM server to dokazuje i www.game-monitor.com jer su ispred nas vecina RPG i neki Stunt serveri, a vi se mozete pravit idoli jer su na ovom forumu prvenstveno registrirani korisnici sa "CH" servera zato out sa ovog foruma jer na ovom forumu "CH" vlada ali uistinu Ludi Grad vlada.
Poslednja Izmena: Jul 06, 2009, 08:01:48 PRE PODNE od RazoR_SkY
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

matejdz

Ovdje ne vlada nitko, niti CH, niti LG, niti admini, ovdje vlada nezavisnost i sloga... A vi bas niste slozni kada varate, tocnije zelite na bezobrazan nacin svome serveru pridonijeti... Kada sam vlasnik tako igra, onda kako igraju igraci...

nemoj nista govoriti dok nedodjes na server i nevidis...a sto se tice onoga da stalno govorite da mi sve kopiramo od vas i da smo kopirali one portove,e tu se varate...mi smo prije vas imali te portove i svi ste govorili da je to jadno i ovo ono,a sad ih imate i vi i jos kazete da mi kopiramo od vas...a sto se tice ovog foruma mislim da je ovo drugi ch forum

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=83372.0  

Konju jedan glupi malo citaj da komanda nije tacno uvijek. Posto si glupo malo dijete razmazeno vidis i gore da se trosi...Prvo ti vidi Dali je ta komanda ispravna pa mi onda reci **** ti *****

I lol ko drugo gde pise moje ime da sam to ja? I stavio si svoj id glupane jedan. Naso si mene jebat tu koji sam stariji od tebe bar 10 godina govno jedno. Ma da mi te u rl dobit nebi osto ziv sigurno!
Poslednja Izmena: Jul 06, 2009, 11:15:16 PRE PODNE od rk01


zerocoolos

Citat: rk01 poslato Jul 06, 2009, 10:46:23 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=83372.0  

Konju jedan glupi malo citaj da komanda nije tacno uvijek. Posto si glupo malo dijete razmazeno vidis i gore da se trosi...Prvo ti vidi Dali je ta komanda ispravna pa mi onda reci **** ti *****

I lol ko drugo gde pise moje ime da sam to ja? I stavio si svoj id glupane jedan. Naso si mene jebat tu koji sam stariji od tebe bar 10 godina govno jedno. Ma da mi te u rl dobit nebi osto ziv sigurno!

neodgojen kao i inače...

Jadno i gotovo, a vama tko je kriv sto vas je najmanje pa ne mozete ni popuniti forum, nismo mi krivi sto najvise igraca sa CH podrzava ovaj forum iako ima i sa ostalih servera dosta igraca koji su ovdje.
Uostalom prvi su nas podrzali i skoro pa jedini na pocetku i zato nemate sta reci...

Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 12:06:05 POSLE PODNE
Citat: rk01 poslato Jul 06, 2009, 10:46:23 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=83372.0  

Konju jedan glupi malo citaj da komanda nije tacno uvijek. Posto si glupo malo dijete razmazeno vidis i gore da se trosi...Prvo ti vidi Dali je ta komanda ispravna pa mi onda reci **** ti *****

I lol ko drugo gde pise moje ime da sam to ja? I stavio si svoj id glupane jedan. Naso si mene jebat tu koji sam stariji od tebe bar 10 godina govno jedno. Ma da mi te u rl dobit nebi osto ziv sigurno!

neodgojen kao i inače...
dobro je ovo djuro reko,covek nema 2 exera u glavi tamo djeci od 11 godina prica kako jebe zenu,malo retardirano.A ova slika je iz videa koji je gledao admin na tom LG Don Colreone(gaja) i vidjeo isto to sto je na slici samo i taj id koji upisujem(id 5) a video ima 1 gb pa mi nepada napamet da ga uplodam na youtube a ako ga smanjim onda je LQ.Eto gaja reci rk sta si vidjeo  :D
Poslednja Izmena: Jul 06, 2009, 16:35:00 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Ja sam mu reko...kaze on da nije...kaze da moze biti bug neki...ma pricaj ti s njim

ma hvala bogu da sam oso s tog lg-a vlasknik je munjen glup bezobraznan, necu da pricam dalje da nebi dobio ban zbog vrijedanja  :mad:




Ja vam kazem da pricate s njim imate njegov msn pa pricajte,briga mene za to!

Ok, sve smo vidjeli, dalje nemojte..