Los Balkan RPG/DM, petak (11.06.2010) u 20:00 sati, vidimo se tamo!

Započeo [LB]Theo, Jun 09, 2010, 19:08:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Hummer^ poslato Jun 14, 2010, 11:46:30 PRE PODNE
nije to zbog moda nego sto si bio ovisnik :D  :D  :D

Daj si pucaj u glavu  :D.Pred sampom u kompletu sam najvise proveo 3h ako i tolko.

Tko uopce prica o modu,govori se o ekipi koja je igrala i o nacinu igre.Inace ti je ponekad bolje sutit nego ispast kreten ;).

Citat: dinkO14 poslato Jun 14, 2010, 11:49:16 PRE PODNE
Citat: Hummer^ poslato Jun 14, 2010, 11:46:30 PRE PODNE
nije to zbog moda nego sto si bio ovisnik :D  :D  :D

Daj si pucaj u glavu  :D.Pred sampom u kompletu sam najvise proveo 3h ako i tolko.

Tko uopce prica o modu,govori se o ekipi koja je igrala i o nacinu igre.Inace ti je ponekad bolje sutit nego ispast kreten ;).

znam znam :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: dinkO14 poslato Jun 13, 2010, 16:09:00 POSLE PODNE
Bili su i ostali GF legende,samo ocito je da im fali GF sto je nekad bio a ne ovo sto je sad.Da si igro na GF od 9-12 mjeseca 2008 godine znao bi o cem pricam.

Ono je bila zabava jebote,budio si se da ides na samp i jedva si se skido s njega jer je bilo zabavno.Ovo sada sve je [cenzura].
mislim da toga vise nema jer su pokusali kopirati VG i slicne RP servere pa su drasticno povecane kazne, smanjen jaaako dm itd. i sad dosadno tamo, i ako sad pogledate CH, nije on niti blizu RPa VG-a ali ima igraca zato jer je zabavno tj. nije forsiran taj RP toliko koliko na npr. vGu

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Jun 14, 2010, 16:48:21 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Jun 13, 2010, 16:09:00 POSLE PODNE
Bili su i ostali GF legende,samo ocito je da im fali GF sto je nekad bio a ne ovo sto je sad.Da si igro na GF od 9-12 mjeseca 2008 godine znao bi o cem pricam.

Ono je bila zabava jebote,budio si se da ides na samp i jedva si se skido s njega jer je bilo zabavno.Ovo sada sve je [cenzura].
mislim da toga vise nema jer su pokusali kopirati VG i slicne RP servere pa su drasticno povecane kazne, smanjen jaaako dm itd. i sad dosadno tamo, i ako sad pogledate CH, nije on niti blizu RPa VG-a ali ima igraca zato jer je zabavno tj. nije forsiran taj RP toliko koliko na npr. vGu

pa da vise vole igraci opustenu igru bez mnogo pravila ljepse je za igrat










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Ludi Grad

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Jun 14, 2010, 16:48:21 POSLE PODNE
mislim da toga vise nema jer su pokusali kopirati VG i slicne RP servere pa su drasticno povecane kazne, smanjen jaaako dm itd. i sad dosadno tamo, i ako sad pogledate CH, nije on niti blizu RPa VG-a ali ima igraca zato jer je zabavno tj. nije forsiran taj RP toliko koliko na npr. vGu
Zato pazi sta pravis :PPPP  :-*

Glavno da je većina igrača sa LB ismijavala CH kad je CH počeo sa RPG/DM serverom proÅ¡le godine  ::)

Anyway sretno...

Citat: noshitsherlock poslato Jun 19, 2010, 03:14:48 PRE PODNE
Glavno da je većina igrača sa LB ismijavala CH kad je CH počeo sa RPG/DM serverom proÅ¡le godine  ::)
Ovo nema veze sa Herzom, vi ste donekle "balkanski rp server" samo što ne znam Kako RolePlay može biti ukršten sa DMom, ali kako god.. dok smo mi se vratili malo u prošlost, '07 - '08 - takva pravila su kod nas ;)

Citat: [LB]Hary poslato Jun 19, 2010, 14:48:29 POSLE PODNE
samo što ne znam Kako RolePlay može biti ukršten sa DMom, ali kako god..


To znaci da je server RP, ali je u malim količinama dopušten Dm, npr. u ratovima bandi itd.
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: <- Tequila -> poslato Jun 19, 2010, 15:07:06 POSLE PODNE
Citat: [LB]Hary poslato Jun 19, 2010, 14:48:29 POSLE PODNE
samo što ne znam Kako RolePlay može biti ukršten sa DMom, ali kako god..


To znaci da je server RP, ali je u malim količinama dopušten Dm, npr. u ratovima bandi itd.

Znam ja šta to znači, ali je nelogično..

Citat: <- Tequila -> poslato Jun 19, 2010, 15:07:06 POSLE PODNE
Citat: [LB]Hary poslato Jun 19, 2010, 14:48:29 POSLE PODNE
samo što ne znam Kako RolePlay može biti ukršten sa DMom, ali kako god..


To znaci da je server RP, ali je u malim količinama dopušten Dm, npr. u ratovima bandi itd.

Pa u ratovima bandi je uvijek dozovljen DM, tako je i u RLu
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Na jednu stranu PG i MG nije dozvoljen dok na drugoj DM jeste :)

Da ne idemo više oftopik.. Večeras (20h) update na Los Balkanu :)


Citat: [LB]Hary poslato Jun 19, 2010, 17:25:17 POSLE PODNE
Na jednu stranu PG i MG nije dozvoljen dok na drugoj DM jeste :)

Da ne idemo više oftopik.. Večeras (20h) update na Los Balkanu :)

Nista jos a?


Ovo je najbolji server, naravno po ekipi :) Na balkanu.. Niko nema bolji server od zabave