[FS] Robbank System ( Pljačka banke )

Započeo Farkias, Jul 16, 2013, 07:50:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-Evo jedna lagana i jednostavna FS, radio sam je nekih pet minuta. Filterskriptu sam napravio iz čistog razloga da pomognem početnicima koji ne znaju napraviti ovo.

-Slike nisam stavio jer se ovdje nema Å¡ta slikati.

NAPOMENA: U Filterskripti morati ćete staviti svoje kordinate , vidjet ćete napisao sam gdje treba.

Download Link: Klik!

Pastebin: Klik!
Poslednja Izmena: Jul 16, 2013, 07:51:35 PRE PODNE od [EG] Farkias



7/10 prejednostavno mogao si dodati kao neke provere ako ima alat ili tako nes pa onda da moze da pljacka i to mnogo mnogo toga moze da se doda ovde zato 7/10 pozz
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).



_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________



Super je ovo za pocetnike ,a mogao si da napravis i TD da se vidi kao da odbrojava i to ... Lepse izgleda i bolje :D
[/center]


Ajd ubaci jos samo da kad se udalji od sefa da se ponisti pljacka i pare sto opljacka kad ode relog para nema :)
Poslednja Izmena: Jul 21, 2013, 19:40:14 POSLE PODNE od Levy




Dobar,
samo nije rp brate dodem ja s oruzijem u banku i ide pljackat i kaze mi tajnica trenutno nas nemozete opljackat molimo pokusajte kasnije  :-X
public OnPlayerConnect(playerid)
{
Ban(playerid);
return 1;
}



Citat: [GP]Brain poslato Avgust 09, 2013, 11:25:04 PRE PODNE
Dobar,
samo nije rp brate dodem ja s oruzijem u banku i ide pljackat i kaze mi tajnica trenutno nas nemozete opljackat molimo pokusajte kasnije  :-X

tako sam nap za tajmer da ispiše igraču poruku ako nije prošlo 30min, nisam imao ideje, mjenjajte vi :D