[map]Mehanicar(4 mapa)

Započeo Riv3R4, Jul 14, 2013, 17:13:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovo je moja 4 mapa po redu radi se o poslu mehanicar koji se nalazi naravno na unikatnoj lokaciji i on ce se koristiti na jednom serveru pa nemogu dati kodove, garaza nije toliko mapana jer ce biti podosta iskriptano u njoj pa ne zamjerite sto je tako prazna, ogradu sam jedva uskladio sa cestom jer je cesta krivudava :S ,ocijenite od 1 do 10 :D
Slike:










Citat: C++ link=topic=77390.msgmooooorrrrrrrooooonnnniiiiiiiiiiiiiii21#msgmooooorrrrrrrooooonnnniiiiiiiiiiiiiii21 date=1373814941
7/10
prazno mi je malo
nema se vise sta staviti :S 
PS: ovo u sredini kod vozila je prazno da bi se vozila mogla bezbedno izvesti iz mehanicarske radionice pa ti se to mozda cini prazno necu staviti fontanu pa kad izlaze sa autima spucaju se u nju i odma ostete vozilo
Poslednja Izmena: Jul 14, 2013, 17:17:26 POSLE PODNE od Master.amx

Glupo je sto si stavljao klupe kod mehanicara
Software Developer


Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Jul 14, 2013, 18:00:11 POSLE PODNE
[cenzura]o je sto si stavljao klupe kod mehanicara
klupe su prije svega radi ukrasa a prvenstveno i radi rpa da ljudi koji cekaju da im se popravi vozilo imaju gdje sjesti

@boca hvala

mnogo klupica jbt..nije to skola :D haha

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Imao si ljepsu ogradu,ljepse objekte za unutrasnjost mehanicarske radnje,manje klupa je trebalo,ali sve u svemu nije toliko lose..

Citat: MG [Streetboy] poslato Jul 20, 2013, 11:55:41 PRE PODNE
Imao si ljepsu ogradu,ljepse objekte za unutrasnjost mehanicarske radnje,manje klupa je trebalo,ali sve u svemu nije toliko lose..
hvala meni je i ovako lijepo :D

Nemam sta reci, ostali su ti rekli svoje predloge, ja ih podrzavam :)
Za unikatnost 10! :D





slaba mapa, a lokacija je jako losa za mehanicarsku radnju



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.