[HL:RP] Rekord

Započeo |NG:RP| Dzenex, Jul 12, 2013, 21:17:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na otvaranju servera je postavljen rekord od 32 igrača što je vrlo dobro za server koji je tek otvoren. Hvala svima koji nas posjete !


I vi koristite UP mod hahahhahaha
69

a šta će, iz iskustva će naučiti kako se treba server držati, neće ovaj još 2-3 dana trajati, eto vidićete zapamtite šta sam rekao Dzenex

Mod jest edit od UPa. Ali da samo znate koliko je raÄ'eno na modu, a na updateu dolazi i war system,vip system,novi speedometar,radar system, bugovi će se rijeÅ¡iti, mape nove i sve to. Mogli ste barem ući na server i pogledati ga malo, a ne vidjeti speedometar i reći da je ovo UP mod..
Poslednja Izmena: Jul 12, 2013, 22:35:20 POSLE PODNE od [Hard Life RolePlay] Dzenex

ado97

Dobar rekord , ali mod je ...

Sep

*

Nako niste losi ali mod vam je 0

Znam ja sve to, al' radimo punom parom na modu.. Hvala vam, al' malo i vi razumite. Tek smo otvorili server, dnevno igrača nam je 18-19 što je jako dobro i to motiviše naše skriptere u radu :D Tako da evo spremamo i update :D

Primecujem da svi serveri koji imaju vise igraca koriste neki edit, najcesce modova GTARP, GF, Ravens, ne shvatam sta im je vise privlacno tu al dobro srecno sa srw
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Zar edit koji će za neka 3-4 update prekriti novim stvarima da će se vidjeti i da nije edit. Znači nekoliko stvari,updatea, može napraviti dobar mod..

Citat: |LZ| Bugi poslato Jul 13, 2013, 12:17:27 POSLE PODNE
Primecujem da svi serveri koji imaju vise igraca koriste neki edit, najcesce modova GTARP, GF, Ravens, ne shvatam sta im je vise privlacno tu al dobro srecno sa srw

To i mene zanima ...


Sretno vam ;)


DISARONNO ROLEPLAY || 12.8.2013 VELIKI UPDATE || 20:00
IP : 193.192.59.222:7778  [ trenutno off ]




Svi sada masovno koristite "edit" UP-a
A niko ga zapravo nije editovao samo promenite ime i textdravowe i to je to...

A Å¡ta će ko muha na govno, Å¡ta ste se nafurali nije CH mod  :-[ NL isfurao sad će ovaj na djelo -_-

Rekord je solidan, mogli ste bar malo nešto uraditi na ovom UPu.

Cool je UP mod..Samo nmg naci ip od ovog srv xDD

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling