[POMOC] Mape na serveru se ne ocitavaju (na GP)

Započeo Denis_Lapi, Jul 11, 2013, 16:08:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pa ovako momci imam jedan problem sad ja stvarno ne znam da li je do mene ili pak do hosting-a.
Kada upalim svoj kucni server koji sam ja radio sve lepo radi tacnije "MAPE LEPO RADE" nema nikakvih lagova, jednostavno melem za oci (radjene su u map editor i MTA) sve se lepo vidi i sve lepo ocitava. Problem je u tome sto kada ja GM ubacim na GP tj. hoster mi ubaci meni se javlja problem ocitavanja mapa, prosto ne ocitavaju se mape lepo ili se pak uopste ne ocitaju, prvoo sam mislio da je do mog Interneta, ali kasnije sam cuo i da se drugi zale kako nemaju pregled na mapi..Ubacio sam novi stream i nece..
Zackoljica: Kada ja restartujem server iz GP mape se lepo ocitaju manje vise, ali posle nekoliko minuta ili kad nikoga nema na serveru one kao da se izgube, stvarno ne znam sta da radim, potrebna mi je pomoc..Prebacene su mape u CDO a limit za  CO nije prevazidjen...Nije mi u interesu da stalno restartujem server samo zbog mapa jer se to ni igracima nece svidjati..
Molim vas pomozite ako mozete..!!!

DA Mod je inace EDIT eXtream moda..prebacen je u 0.3x i takav je i streamer
Poslednja Izmena: Jul 11, 2013, 16:30:13 POSLE PODNE od denis_lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Neko da pomogne, neki link?

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com