[GM]Ravens (95-98% preveden - editovan 2%) v1.0

Započeo Riv3R4, Jul 11, 2013, 01:26:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo malo sam se dosadjivao pa sam odlucio malo prevesti mod i odlucivao sam se koji cu i onda se sjetim da odavno niko nije spominjao ravens mod.
Za one koji neznaju ravens je jedan od boljih modova sa kojim su mnogi serveri uspijeli,ima jedan od najboljih nacina spremanja kuca firma sfirma itd... te nema puno bugova.
Slike necu za sad postavljati razlog je taj sto nemam gta sa :S ali radicu update ovog moda malo cu ga vise editovati i prevesti do 100% pa ce onda i slike da budu.
Nadam se da ce vam mod biti od koristi.


Download http://www.solidfiles.com/d/f4ff811c24/

Trebao si ga celog prevesti ovako kao da nisi nista radio ;)



Ovo obicni ravens? Sumnjam da si ti prevodio ali ako jesi mogao si sa sluzbenog foruma skinuti onaj koji je u ZCMD prebacen pa njega prevesti

Citat: [AG]Artieâ,,¢ poslato Jul 11, 2013, 12:46:27 POSLE PODNE
Ovo obicni ravens? Sumnjam da si ti prevodio ali ako jesi mogao si sa sluzbenog foruma skinuti onaj koji je u ZCMD prebacen pa njega prevesti
daj link ako nije problem





Mogao si ga vala do 100% prevesti nisi trebao zurit pohvale za trud ;)

Citat: Brat Stefan poslato Jul 11, 2013, 19:53:59 POSLE PODNE
Mogao si ga vala do 100% prevesti nisi trebao zurit pohvale za trud ;)
hvala nije mi se dalo :D radim mod i za svoj srv pa tako da nemam vremena

Citat: Master.amx poslato Jul 11, 2013, 01:26:11 PRE PODNE
Evo malo sam se dosadjivao pa sam odlucio malo prevesti mod i odlucivao sam se koji cu i onda se sjetim da odavno niko nije spominjao ravens mod.
Za one koji neznaju ravens je jedan od boljih modova sa kojim su mnogi serveri uspijeli,ima jedan od najboljih nacina spremanja kuca firma sfirma itd... te nema puno bugova.
Slike necu za sad postavljati razlog je taj sto nemam gta sa :S ali radicu update ovog moda malo cu ga vise editovati i prevesti do 100% pa ce onda i slike da budu.
Nadam se da ce vam mod biti od koristi.


Download http://www.solidfiles.com/d/f4ff811c24/

Pa kada ce UpDatee !?
Potreban maper i pomocni skripter koji imaju mic i koji imaju skype ...


Citat: ProGaming064064 poslato Novembar 29, 2014, 16:57:29 POSLE PODNE
Citat: Master.amx poslato Jul 11, 2013, 01:26:11 PRE PODNE
Evo malo sam se dosadjivao pa sam odlucio malo prevesti mod i odlucivao sam se koji cu i onda se sjetim da odavno niko nije spominjao ravens mod.
Za one koji neznaju ravens je jedan od boljih modova sa kojim su mnogi serveri uspijeli,ima jedan od najboljih nacina spremanja kuca firma sfirma itd... te nema puno bugova.
Slike necu za sad postavljati razlog je taj sto nemam gta sa :S ali radicu update ovog moda malo cu ga vise editovati i prevesti do 100% pa ce onda i slike da budu.
Nadam se da ce vam mod biti od koristi.


Download http://www.solidfiles.com/d/f4ff811c24/

Pa kada ce UpDatee !?

ako ga nije u par mjeseci onda ga neće ni u godinu i par mjeseci, pročitaj pravila šta se tiče refresh tema.