Koljeno se NEostavlja Hackiranja..

Započeo Koljeno, Jul 04, 2009, 09:15:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CH]matejdz poslato Jul 04, 2009, 20:26:56 POSLE PODNE
I meni je bilo lijepo gledati stranice koje su bile HACK-irane sve do HACK-a CH... Tada sam shvatio koliki je trud ulozen u nesto sto je taj djecak ucinio...

Evo jedan banalni primjer... Skupljao sam postove, ali sam se namucio i kada je on srusio forum, moji postovi otisli... Mislim sad, ovo je banalni primjer, samo jedan malo dokaz muke, ma ni nije to muka, ali pogledajte recimo Benjamina, Nikolu, Baneta i ostale decke koji rade za CH, rade MAX da bi svi igraci imali gdje igrati, pitajte njih kako im je bilo...

Po cijele dane te netko pritisce: "Kad ce forum?" ; "Jeste toliko n00bovi da to ne mozete odmah osposobiti?!" ; "Moraaaaam na fooooruuuuum!!!". Dal bi svima vama bilo lijepo tada... Ili kada se sjetite kolike su decki sa CH dali novce da bi imali taj forum, imali te servere imali taj respect koji danas imaju?? Nitko se ne pita, nikoga nije briga, naravno, svima je vazno kakav je server, ali se nitko ne pita zasto su vlasnici malo online... Jer puno rade oko toga...

CH sam uzeo kao primjer jer sam ja sa CH, tamo igram dugo i znam onako, kako bi se reklo od oka kakva je situacija...

Sada za KOLJENA...

Ostavi se toga, pusti ljude da zive normalnim zivotom, a i ti si malo premlad da se bavis tim stvarima... Pogledaj malo u buducnost... Sto si do sada napravio da ces se jednog dana svojoj djeci moci pohvaliti... Kada dodes u 35-40 shvatit ces koliko je to bilo glupo, nezrelo ili maloumno...

Razmisli malo kako je svima drugima oko tebe, a ne samo tebi... Ljudi koji misle samo na sebe, da njima bude dobro, nikada nisu i nikada nece prolaziti dobro

jeb poceo sam plakat  :D :D :D ma sala ... Potpis
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

- Natrag u sekciju o lektirama necu da trosim reci na nebitne stvari!

Bravo Matej, to si dobro rekao. Ma ne valja glumiti silu nikad u zivotu, znaj da uvijek ima veca budala. Imas ti budala kome je forum sve u zivotu, pa kad mu ovaj hacka njega boli briga za zivot i sve, on nema sta izgubiti, samo dode, nade ga i izmasakrira ga da ga ni rodena majka vise ne moze prepoznati jer on nema sta izgubiti u zivotu i ode fino se odmori par godina u zatvoru i eto ga opet van. Znam za jedan takav slucaj osobno, samo nije se radilo o hakiranju, cak je bilo i banalnije, klinac je glumio facu preko tipkovnice i psovao nekom decku svasta i stavljao njegove slike po netu i ovaj lud bio i ruke mu polomio, nos mu razbio i citavu deformaciju lica mu napravio i dobio 2 godine od te 2 godine vise je proveo vani, pustali ga svaki vikend, i na kraju jos pomilovanje dobio tako da nije ni to odsluzio pa eto.
A uostalom imate net pa cete vidjeti da ima takvih slucajeva.
Ali gle. volim ja da ima takvih, tako i treba svima koji nastupaju na taj nacin i koji "hakiraju".

bandzi daj suti kod nas je najveca kazna z ainternet kriminal 6 mjeseci zatvora ili 6k love tako da se nemoj ti siriti daj ljudi imate preko 20 godina jebeta komp umjesto žene daj možete se pokopat radite a igrate se vamo nisam mislia da imate tolike luzere ovdje xD xD

Sta vas boli k sta ja radim u svoje vrijeme ako ocu mogu vam i mamu odpozadi zato Å¡utite jedina djeca ste ovdje vi xDDDDDDD

Malo ste i ljubomorni xD
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Tvoj izbor, samo to su gluposti hakirati nekome... Osobno kad bi meni hakirao ja te ne bi nikad prijavio nego bi ti dosao sa starcima popricati kuci a ako oni ne bi reagirali, nalupao bi te malo pa bi valjda dosao pameti. Jbg, ipak neciji trud unistavati a pri tome sto smo mi to sve platili i trudimo se i ti dodes i unistis... hmmm... ne bi proslo kod mene.

Kljeno ti nisi nikakav hacker ti si samo jedno djete glupo do boli koje placa neke floodere da sjebu forum. DA si hacker sigurno se nebi hvalio po forumu i nabijao to svima na nos. SAd odu u jazbinu iz koje si dosao i pustaj svoje smradove tamo.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Ma daj sta se sad ovdje raspravljamo!

Covjek je po prvi put napravio nesto pametno i zrelo i bolje nek se ostavi tog """hackiranja""""" ućinit će usluga cjelom balkanu i sebi jer iskreno svima već ide na uši van i on i onaj njegov noobovki hack deface kojeg kad vidim poćenm plakat jer mi je već više smješan!

Ajde koljeno ostavi se ti tog hacka i sretno ti bilo dalje a to svoje znaje usmjeri na neÅ¡to pametno a ne na uniÅ¡tavanje tuÄ'eg truda...!

Pozdrav!

Margicu(Koljeno) prestani sa foliranjem da ne bih morao da iznosim sve ovde.
Drugo daj kad vec mlataras tu i dajes neke brojeve telefona daj pravi ljudima ;), a kao trece i poslednje
batali vise da smaras o 'hakovanju' jer si mi jasan jos od recenice "WinXP rulzz".

Ovde su teme o samp-u,ako imas nesto pametno da napises o tome pisi ako ne sirok ti je drum..


admine dodi slobodno ja mislim da ce te moja stara stapom sta radi pitu namlatit a da me taknes vise nebi imo te ruke s kojima sad tipkas btw sigurno je neko od vas sinoc zvao samo da kažem da je prijavljeno HT-u

nody slusat cu tebe a sta vi serete o floodanju to možete mami floodat usta da nekažem nešto drugo
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

a sta tebe to boli briga???
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....


Correlli


trajko

hahahha pa cekaj da li je bitno da li je on star ili mlad hahahha decko se time bavi i moze da se ponosi time hahahha ti matej ko da imas 50 pa kao deka savetuje unuka nije on mali zna on sta radi  :lamp: angel thumbsup

Ovde pisem gluposti jer sam neodgojen!
Poslednja Izmena: Jul 05, 2009, 20:22:25 POSLE PODNE od Balkanika
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....