Koljeno se NEostavlja Hackiranja..

Započeo Koljeno, Jul 04, 2009, 09:15:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ajd nazovi 0922039811 nazovi jednom a ne da prekineš kad mi se otac javi curice

edit:: moš pitat mamu ili sestru neznam ni ja ko je znam da ima brkove
Poslednja Izmena: Jul 04, 2009, 18:27:08 POSLE PODNE od Koljeno
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

sta je sada popiskile se tetkice :D:D:D:D

btw bandzi onaj direktorij /dump i nije neÅ¡to daj mi reci kako su se db zvale možda lakÅ¡e naÄ'em na kompu....
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Correlli

Citat: Koljeno poslato Jul 04, 2009, 18:26:25 POSLE PODNE
ajd nazovi 0922039811 nazovi jednom a ne da prekineš kad mi se otac javi curice

edit:: moš pitat mamu ili sestru neznam ni ja ko je znam da ima brkove

Zašto otac? Javi se ti, ili se možda nesmiješ javit? ;)

Ma pusti ga mlati imam dovoljno dokaza da ga nabijem 10 godina uslovne a jos se siri tu..

nodY


Correlli

Citat: [ESR]NodY! poslato Jul 04, 2009, 18:34:34 POSLE PODNE
a de pustite covjeka vise na miru!

Ni ti nisi ništa bolji kad štitiš ljude kao što je on.

nodY


Correlli

Citat: [ESR]NodY! poslato Jul 04, 2009, 18:44:15 POSLE PODNE
a sta je tebi ruzno urradio ?

Nije ništa. Eto, nevolim ljude koji uništavaju što drugi naprave i koji lažu. To je sve.

nodY


Correlli

Citat: [ESR]NodY! poslato Jul 04, 2009, 19:02:28 POSLE PODNE
a jbga..
svako ima svoj ukus ;)

U pravu si, al takvi ljudi neče dobro proči u životu.

nodY

za mene je on ok al...jbga sad kazem nemogu ja odlucivati...ko koga voli a koga ne  angel


nodY

meni hosta?
hahhahahahahhahhhahahaha


ti si lud ili?

arian je platio host na delux...tako...da nemoj da pricas svasta u sto nisi siguran

Naravno da se nisi trebo okanit hakiranja, bas mi je lijepo bilo gledat stranice servera koje su hakirane od koljena.  :)  :D  :laugh:

matejdz

I meni je bilo lijepo gledati stranice koje su bile HACK-irane sve do HACK-a CH... Tada sam shvatio koliki je trud ulozen u nesto sto je taj djecak ucinio...

Evo jedan banalni primjer... Skupljao sam postove, ali sam se namucio i kada je on srusio forum, moji postovi otisli... Mislim sad, ovo je banalni primjer, samo jedan malo dokaz muke, ma ni nije to muka, ali pogledajte recimo Benjamina, Nikolu, Baneta i ostale decke koji rade za CH, rade MAX da bi svi igraci imali gdje igrati, pitajte njih kako im je bilo...

Po cijele dane te netko pritisce: "Kad ce forum?" ; "Jeste toliko n00bovi da to ne mozete odmah osposobiti?!" ; "Moraaaaam na fooooruuuuum!!!". Dal bi svima vama bilo lijepo tada... Ili kada se sjetite kolike su decki sa CH dali novce da bi imali taj forum, imali te servere imali taj respect koji danas imaju?? Nitko se ne pita, nikoga nije briga, naravno, svima je vazno kakav je server, ali se nitko ne pita zasto su vlasnici malo online... Jer puno rade oko toga...

CH sam uzeo kao primjer jer sam ja sa CH, tamo igram dugo i znam onako, kako bi se reklo od oka kakva je situacija...

Sada za KOLJENA...

Ostavi se toga, pusti ljude da zive normalnim zivotom, a i ti si malo premlad da se bavis tim stvarima... Pogledaj malo u buducnost... Sto si do sada napravio da ces se jednog dana svojoj djeci moci pohvaliti... Kada dodes u 35-40 shvatit ces koliko je to bilo glupo, nezrelo ili maloumno...

Razmisli malo kako je svima drugima oko tebe, a ne samo tebi... Ljudi koji misle samo na sebe, da njima bude dobro, nikada nisu i nikada nece prolaziti dobro