Koljeno se NEostavlja Hackiranja..

Započeo Koljeno, Jul 04, 2009, 09:15:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ewo nakon skoro dvogodišnje karijere odlučio sam da mi se jednostavno neda više par je razloga dosadno je da mi psujete majku, oca, curu i tako. 2 je zato jer me tlačite nauči me bla bla, 3. nije više zanimljivo...

Sad ovako neću da neko govori da me je neko pritisko sa pandurijom bla bla da mi je spržio matičnu i takve gluposti... Nije ni zbog CH ni ST tako se nemojte praviti važni ako čujem koga vratiti ću se samo za njega.

Samo da kažem nije mi žao ni CH ni ST, CB i pun k stvari zadnji hack je na http://www.etnokoreni.com/ a prvi je http://hrvoje.hr.funpic.org/ ...

Eto nemojte plakati xDDDDDDDDDDDDDDDD

molim vas ko glasa nek i posta razlog
Poslednja Izmena: Jul 05, 2009, 08:10:02 PRE PODNE od Koljeno
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Ma ko ce tebi vjerovati.. ;)

Znas kako kazu, jednom lopov uvijek lopov tako onda i ovo...

nodY


nemoj odustat :S jesi lud ili sta xD Ne
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

Evo vrati se na mene,hackaj moj komp slobodno..
Pa ti svoj sistem da oboris ne mozes a kamoli da hakas nesto ajd pali...

OS : Backtrack

to ti je dosta ako si pravi,ali jedino pravo sta is to je da si bilde
Poslednja Izmena: Jul 04, 2009, 13:42:32 POSLE PODNE od Balkanika

nisma ni ja xD


a koljeno ja bi se ostavio i to sta si rekao ako te neko zajebava njega sjebes i to je to ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









admine mozda si ti lopov ili ti neko u obitelji hack je skroz drugo

Balkanika jesi ti inace glup ili samo u posebnim prilikama???
Nisam ti ja kriv sto si pao na glavu kad si bio mali xD... Tvoja mama vise voli mene nego tebe :D... ja cu ti resi samo nesto XP rulzzzz xD ko kaže da treba imati linux 1337 h4x0r.......

btw koji je admin tako stjupid da resatarta glasove sta sam vodio xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Prodane duše mogu da mi služe xD nećemo biti nepristojni

Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

JingSaw

ako ti flood zoves hack onda se odmah pokopaj... to se zove njubizam  :D

JingSaw

pa on ne zna nista drugo osim kucati u google "how to flood samp server" zato nemoj mislit da moze vise od toga :D

nodY


Correlli

Citat: Koljeno poslato Jul 04, 2009, 16:20:37 POSLE PODNE
Nisam ti ja kriv sto si pao na glavu kad si bio mali xD... Tvoja mama vise voli mene nego tebe :D...

Baš to pokazuje kako su tebe odgojili u životu.
Daj nam reci koliko imaš ti godina?

Citat: [ESR]NodY! poslato Jul 04, 2009, 17:12:21 POSLE PODNE
lol samo vi njeg zajebajite...

Smiješan si..
Poslednja Izmena: Jul 04, 2009, 17:20:23 POSLE PODNE od Don Correlli

Daj molim te Koljeno kad glumis tu vec nesto citavo vrijeme. Necu traziti od tebe nista puno ni nemoguce, nego samo ajde dokazi nam. Hakaj www.forum.sa-mp.com i www.sa-mp.com  Eto nisam ti rekao ni da hakiras stranicu vlade RH, ni stranicu NATO-a, ni policije nego jedan bezvezni forum, pa ajde dokazi ti nama da ti to mozes ili ako ne mozes to, daj hakaj neciji kompjuter npr moj.


upisite vi "kupujem pojam" pa onda floodanje lakse ti mamu floodam nego forum lakse se može lakša, admine prvo privacypolicy te neće spasiti ako oš da hackam laku ću samo poslati poruku na msnu michaelu a posto imas tako dobar forum i govoriš šta da hackam trebo bi znati ko je to...

Ili glupi ispadi hackaj mi komp kao prvo nisam nikad bio s vama u kontaktu kao 2 upadi u komp su kazneno djelo :D ja nisam glup ko vi da znate možda zakone moje zemlje možda bi i znali a pošto znate da živim u splitu mislite da imam hrvatsko državljanstvo e pa možda nemam ko zna provjerite ako znate...
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Ja ipak mislim da je tvoj IQ ravan iq-u *i wont flame any more*a,tj mislim da ti mozgic radi samo toliko da obavljas osnovne funkcije tipa da ne piskis u gace,...a mozda i piskis?!

I zasto poturas mami da se javlja na telefon javi se sam 'hax0ru' :D

A da bi floodao neciju mamu moras nesto da imas i u gacama,...sramoto
Poslednja Izmena: Jul 04, 2009, 18:25:12 POSLE PODNE od Balkanika