[GM] Litex Earth RolePlay Version 1.2

Započeo |TED| Boca SRB, Jul 09, 2013, 21:34:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.


"Pola stvari je moguce da si ti radio" pa od koga si uzeo mod picko!jos kao si rekao da ces staviti da si moj mod edit i u zahvalnost al' kao i uvek veliki skripter boca krade zasluge i tudje radove promeni boju ubaci 2-3 mape i odmah one je to sve uradio radio mesec ipo dana????? SMESNO seti se da si me za mod pitao? ja cu ti reci pre 15 dana! njih mozes lagati ali mene ne i boli me kurac u ostalom! sve to kazem samo zato sto nisi covek ne zbog moda i sampa za to me vise zabole kurac! mislio sam da si iole covek posten i dobal al' sad vidim da si jedan obican retard maloumni oji svrsava na samp!

Citat: Bane poslato Jul 25, 2013, 01:57:33 PRE PODNE
"Pola stvari je moguce da si ti radio" pa od koga si uzeo mod picko!jos kao si rekao da ces staviti da si moj mod edit i u zahvalnost al' kao i uvek veliki skripter boca krade zasluge i tudje radove promeni boju ubaci 2-3 mape i odmah one je to sve uradio radio mesec ipo dana????? SMESNO seti se da si me za mod pitao? ja cu ti reci pre 15 dana! njih mozes lagati ali mene ne i boli me [cenzura] u ostalom! sve to kazem samo zato sto nisi covek ne zbog moda i sampa za to me vise zabole [cenzura]! mislio sam da si iole covek posten i dobal al' sad vidim da si jedan obican retard maloumni oji svrsava na samp!
Aj malo otvoriti mod i vidi sta sam sve uradio ne mozes reci 2 3 mape jel nisi ni otvarao mod.A ti si mi rekao da ides iz sampa pa zasto onda hoces zasluge sa sta?

Dosta dobro uradjen mod 8.5/10




Trazim manje poznat mod bez bugova erora warninga i sl

Citat: Bulee poslato Jul 25, 2013, 13:32:52 POSLE PODNE
Dosta dobro uradjen mod 8.5/10




Trazim manje poznat mod bez bugova erora warninga i sl
Hvala :D

decko prso si! bas sam otvorio mod i video sam i sve mi je jasno! sve boje na serv su bile crvene i ti si pola promenio u plavo bilo ti mrsko sve uz izgovor svidja ti se tako hhahahhahahaha kakav retard omg! aa da to je VELIKI SKRIPTER BOCA izvini nisam te prepoznao .!. boli me kurac za sve samo hocu da ljudi znaju sta je i kako jos kda ih lazes i mazes oci tudjim delima

Citat: Bane poslato Jul 25, 2013, 20:45:53 POSLE PODNE
decko prso si! bas sam otvorio mod i video sam i sve mi je jasno! sve boje na serv su bile crvene i ti si pola promenio u plavo bilo ti mrsko sve uz izgovor svidja ti se tako hhahahhahahaha kakav retard omg! aa da to je VELIKI SKRIPTER BOCA izvini nisam te prepoznao .!. boli me [cenzura] za sve samo hocu da ljudi znaju sta je i kako jos kda ih lazes i mazes oci tudjim delima
Pa za tebe sam sigurno skripter.Malo bolje pogledaj koliko je stvari uradjeno.

Citat: |Litex Zajednica| Boca A.k.A Bocilinjo poslato Jul 26, 2013, 06:23:08 PRE PODNE
Citat: Bane poslato Jul 25, 2013, 20:45:53 POSLE PODNE
decko prso si! bas sam otvorio mod i video sam i sve mi je jasno! sve boje na serv su bile crvene i ti si pola promenio u plavo bilo ti mrsko sve uz izgovor svidja ti se tako hhahahhahahaha kakav retard omg! aa da to je VELIKI SKRIPTER BOCA izvini nisam te prepoznao .!. boli me [cenzura] za sve samo hocu da ljudi znaju sta je i kako jos kda ih lazes i mazes oci tudjim delima
Pa za tebe sam sigurno skripter.Malo bolje pogledaj koliko je stvari uradjeno.
Boco opusti se,uvek se nadje neki da pametuje ko za moj Virtual mod.

Imas bug sa /veh komandom.I popravi ova 2 smesna warninga.9/10

Citat: | Stoske | ãƒ,, poslato Jul 26, 2013, 12:26:07 POSLE PODNE
Imas bug sa /veh komandom.I popravi ova 2 smesna warninga.9/10
Znam da ima bug upload cu sa sredjenom verzijom danas :D i sredicu warninge

hahahahhahahahhahahahhahahahaha skriter si toliki da mozes samo da mi ga duvas .!.  ja sam digao ruke od svega toga i zivim pravi zivot! ne zamlacujem se virtualnim svetom :D i ne znam sto se cimas toliko zbog ovoga sto sam rekao! mora da te boli istina hahahhaha

Citat: Bane poslato Jul 26, 2013, 21:53:45 POSLE PODNE
hahahahhahahahhahahahhahahahaha skriter si toliki da mozes samo da mi ga duvas .!.  ja sam digao ruke od svega toga i zivim pravi zivot! ne zamlacujem se virtualnim svetom :D i ne znam sto se cimas toliko zbog ovoga sto sam rekao! mora da te boli istina hahahhaha
Ne razumem kakva istina me boli?! decko ti ne umes da napravis ono sto umem ja tisina!

Citat: Bane poslato Jul 26, 2013, 21:53:45 POSLE PODNE
hahahahhahahahhahahahhahahahaha skriter si toliki da mozes samo da mi ga duvas .!.  ja sam digao ruke od svega toga i zivim pravi zivot! ne zamlacujem se virtualnim svetom :D i ne znam sto se cimas toliko zbog ovoga sto sam rekao! mora da te boli istina hahahhaha
Å to bi Dude reko,ÄŒobane jedan Å¡ta je ovo?
Kažeš da si digo ruke od svega i živiš pravi život i da se ne zamlaćuješ virtualnim svetom?
Pa Å¡ta onda radiÅ¡ na ovom forumu koji je namijenjen za samp bolesniku maloumni?  ???
Kako te nije sramota balvane jedan?

hahahhahahahahahaha morao sam da posetim kad sam cuo od drugara da je boca izbacio mod! MA SVI VI KOJI STE PROTIV MENE MOZETE SAMO DA MI POPUSITEE QRAC pocevsi od boce pa na dalje! .!.  a ti boco umesto Bocilinjo stavi Retardinjo orginalnije je!

Citat: Bane poslato Jul 27, 2013, 14:46:17 POSLE PODNE
hahahhahahahahahaha morao sam da posetim kad sam cuo od drugara da je boca izbacio mod! MA SVI VI KOJI STE PROTIV MENE MOZETE SAMO DA MI POPUSITEE QRAC pocevsi od boce pa na dalje! .!.  a ti boco umesto Bocilinjo stavi Retardinjo orginalnije je!
Pa sad kad si nas posjetio i izvrijeÄ'o i ove ljude i ovaj forum,možeÅ¡ polako da se okreneÅ¡ i odeÅ¡ panjino jedna maloumna,vidiÅ¡ da te oÄ'e niko ne podržava,svi branimo jedni druge,svi smo složni,nismo kao ti lažovčino glupa,sad polako možeÅ¡ da ideÅ¡ jer nemaÅ¡ Å¡ta da tražiÅ¡ na ovom forumu.