~ Crazy Fesk City UPDATE! ~

Započeo Sponzo, Jun 06, 2010, 16:54:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Server IP:188.72.226.229:7777


*Danas je ponovno Update nakon duge stanke....

*Dodane su nove kuce,bizevi,eventi.

*Imamo preko 100 kuca,koje se mogu kupiti.

*Sve je u 3D Tekstu,tekst koji pokazuje dali je kuca za kupnju ili nije je u TEXTDRAWU.

*Dodali smo razne objekte kako bi uljepsalji grad.

*Nove Organizacije,a popis lidera mozete dobiti na komandu /lideri.

*Sve organizacije na serveru:

1: LSPD

2: FBI

3: YAKUZA

4: VOJSKA

5: BOLNICARI/VATROGASCI

6: LOS SUERENOS

7: LA FAMIGLIA SINATRA

8: GRADONACELNIK(Gradonacelnikovo sjediste u SF-u....Sabor)

9: HITMANI

10: NOVINARI

11: TAXI

12: 47TH STREET SAINTS

13: STREET RACERS

14: RUSKA MAFIJA

To su bile organizacije

*Na serveru ima 12 Bizova i 12 sbizova

*Sve Poslove mozete dobiti u komandi /UPUTE koje cete vidjeti odma na SPAWNU

*Ubacili smo i bankomate po cijelom LS-u.

*Ubacili smo i carownership.


*INFORMACIJE:

weburl: www.crazyfeskcity.info      Stigla nam je i .INFO domena.

Server IP:188.72.226.229:7777

Posjetite nas i Zelimo vam Dobru Zabavu.Crazy Fesk City TEAM.



06.06.2010 u 18:00

Poslednja Izmena: Jun 12, 2010, 18:27:49 POSLE PODNE od Sponzo





Sretno :D  8)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


Citat: Sponzo poslato Jun 06, 2010, 17:31:35 POSLE PODNE
Hvala...:D

Ajde netrebas na svaki post zahvaljivati reci kad 10 postova skupis :P
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

5/50 CESTITAM ALI ZNAM DA VI MOZETE 15/50   xDDD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


nastoe

Upravo sam dosao malo na server i da vidim i mogu samo reci da mi se uopce ne svida, vidi se iz aviona da je GTA RP edit, 2: Nasao sam 100 bugova sigurno nisu jaki ali su bugovi, 3: Textdrawowi su mi uzas jer one nijanse boja se koriste vecinom za stunt servere, a ne za RPG 4: Nasao sam PUNO ne prevedenih komandi itd. eto moj dojam u 5min sta sam bio na serveru

EDIT: Jos nes sta je katastorfa, neki od vas su vec lvl 3, nemoj mi sada reci da ti je ostalo od testiranja jer je i to uzas, kada se server otvara valjda bi trebao sve resestirati na >> 0 << Ali da nebi rekli da samo serem zelim vam srecu i sve to ali ovo je moje osobno misljenje .!
Poslednja Izmena: Jun 06, 2010, 18:00:34 POSLE PODNE od ExtremePower

sta je ti billy black sto hackas acc-ove ovde ti nigde nisi dobro dosao i bolje ti je brisi onaj forum od balkanworld jel smo mi to ime uzeli prvo!!!!!!

nastoe

Citat: [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming] poslato Jun 06, 2010, 18:02:08 POSLE PODNE
sta je ti billy black sto hackas acc-ove ovde ti nigde nisi dobro dosao i bolje ti je brisi onaj forum od balkanworld jel smo mi to ime uzeli prvo!!!!!!
O cemu ti pricas ?

Citat: ExtremePower poslato Jun 06, 2010, 17:58:06 POSLE PODNE
Upravo sam dosao malo na server i da vidim i mogu samo reci da mi se uopce ne svida, vidi se iz aviona da je GTA RP edit, 2: Nasao sam 100 bugova sigurno nisu jaki ali su bugovi, 3: Textdrawowi su mi uzas jer one nijanse boja se koriste vecinom za stunt servere, a ne za RPG 4: Nasao sam PUNO ne prevedenih komandi itd. eto moj dojam u 5min sta sam bio na serveru

EDIT: Jos nes sta je katastorfa, neki od vas su vec lvl 3, nemoj mi sada reci da ti je ostalo od testiranja jer je i to uzas, kada se server otvara valjda bi trebao sve resestirati na >> 0 << Ali da nebi rekli da samo serem zelim vam srecu i sve to ali ovo je moje osobno misljenje .!
Oke...Promjenit cu boju...



billy je hackovo acc od mog frenda na balkan sampu ovde! ninoslava tj srusio mu acc i banovo me sa mog foruma i sad nemamo forum dodji na msn ako imas ???
Poslednja Izmena: Jun 06, 2010, 18:20:03 POSLE PODNE od [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming]

Ninoslav Jovanovic

Citat: [GG]Dario_Apatin[GeniusGaming] poslato Jun 06, 2010, 18:17:17 POSLE PODNE
billy je hackovo acc od mog frenda na balkan sampu ovde! ninoslava tj srusio mu acc i banovo me sa mog foruma i sad nemamo forum dodji na msn ako imas ???

Jeste, istina je!