◄ Tražim team za svoj server ►

Započeo ...Neno..., Jun 15, 2013, 11:26:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban: Web dizajner
Nagrada: Novac, plaćanje za BiH isključivo uplatom na račun u banci, ostale zemlje međunarodna uplata preko pošte.
godine: 25
Kontakt: PM, discord begić#8984
Ostalo: Instalacija i edit SMF teme

Citat: karayel poslato Maj 20, 2022, 09:33:17 PRE PODNE
Potreban: Web dizajner
Nagrada: Novac, plaćanje za BiH isključivo uplatom na račun u banci, ostale zemlje međunarodna uplata preko pošte.
godine: 25
Kontakt: PM, discord begić#8984
Ostalo: Instalacija i edit SMF teme

Pisi mi na insta @neshallon
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Potreban (Skripter ili maper): Neki mapper, ciljamo da mape budu "default" sto pribliznije Singleplayer-u
Nagrada: nema, trazimo ako neko ima zainteresovan da nam pomogne :)
Vaše godine: 14
Kontakt: PM za pocetak
Ostalo: BalkanNation je mod od 0, i sama realizacija se vrsi preko weba kao sto sam i navodio u nekim mojim proslim temama, trenutno sudjelujemo Luka_Matkic, Tommy_Diaz, ja, ako bi neko izrazio zelju da nam pomogne neka mi napise pm :D
BIGDOG ENTERTAINMENT

Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 26
Kontakt: Odi PP
Ostalo: Trazimo skriptera za zajednicu Northern Lights.
Potrebno dobro poznavanje mysql-a,osoba koja je predana svom radu i zajednici.Zainteresirani javiite se.

Potreban: Dodatni Mapper, Ozbiljniji staff, Leadere
Nagrada: IG pozicija, Free donacije
godine:
Kontakt: Discord: hirkiich™#1631
Ostalo: Trazim navedeni team za Elite Gaming season v3. Sam discord posjeduje preko 100 aktivnih sampera, očekujemo open početkom 7.

Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 30
Kontakt: Privatna poruka
Ostalo: Imam test server ucicemo da pokažem šta treba se fixa ima dosta bugova koje treba fixat i dovršiti sisteme,završni radovi za open i po mogućnosti ako skripter želi može ostati da radi na projektu. Isplata se vrsi po principu skripter uradi ubaci amx na host ja testam pošaljem pola para skripter mi pošalje mod ja pošaljem drugu polovinu para. Molim da se jave samo ozbiljni žuri mi se i pun mi je kurac skriptera koji kažu uradice i onda se ne javljaju po 20 dana i mi samo odlažu

Citat: Boske poslato Jun 04, 2022, 09:09:27 PRE PODNE
Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 30
Kontakt: Privatna poruka
Ostalo: Imam test server ucicemo da pokažem šta treba se fixa ima dosta bugova koje treba fixat i dovršiti sisteme,završni radovi za open i po mogućnosti ako skripter želi može ostati da radi na projektu. Isplata se vrsi po principu skripter uradi ubaci amx na host ja testam pošaljem pola para skripter mi pošalje mod ja pošaljem drugu polovinu para. Molim da se jave samo ozbiljni žuri mi se i pun mi je kurac skriptera koji kažu uradice i onda se ne javljaju po 20 dana i mi samo odlažu

Moze, nije frka. Dobijes ugovor, platis 30% unapred, kada se zavrsi platis ostalih 70% i dobijes odradjeno.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Potreban: Maper
Nagrada: Novac, ili pozicija na zajednici(serveru)
Vaše godine: 23
Kontakt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100082315721114
Ostalo: Potreban dobar maper, sve informacije ako je zainteresovan neka mi se javi na facebooku, za informacije sve :)

Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 20
Kontakt: Facebook  ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100073312411330 )
Ostalo:

Potreban: Trazim par admina,lidera,helpera i promotera za moj samp server
Nagrada: Dogovorit cemo se ko mi se javi
Vaše godine: 16
Kontakt: Discord:Ivo#3392
Ostalo: Nista

Potreban: programer/skriptar
web programer
medijski tim (video, grafika)
kartograf i modelar
marketinški tim

i ... možda netko tko će me iznenaditi u mnogim drugim područjima i dokazati da ću ga izabrati među ostalim kandidatima, to mogu biti ljudi poput konzultanata, pomagača u legalnim ili ilegalnim područjima ili ljudi koji imaju znanje i/ili iskustvo o medicinarima, policiji itd. i pomoglo bi npr. u slučaju stvaranja naprednog realističnog policijskog sustava poput mdc-a ili igranja realističnih igrica ili s realističnim sustavom kao što je Euro Truck (da znaju kako sve to funkcionira s detaljima) i sve što je u termini i/ili podudaranja/prikladni za igranje uloga, možda vezani uz igranje, ideje, plan (možda postoji nešto što će iznenaditi igrače, bit će drugačije, nikad nije predstavljeno, oduvijek ste htjeli na poslužitelju za igranje uloga, ali nitko implementirao ili je možda drugi razlog), itd. tako mogu biti ljudi iz svake zajednice, igranja, vrsta igranja uloga kao što su lagani, srednji, teški, tekstualni, glasovni, itd. naravno prema mojoj viziji, tako da će se provjeravati
Nagrada: Novac
Vaše godine: 24
Kontakt: Privatna poruka, [email protected]
Ostalo: Tražim pristojan tim za poslužitelja za igranje uloga, koji se može nositi s bilo kojim zadatkom ovisno o poziciji, tako da je potrebno znanje, iskustvo, vještina, kreativnost i estetika. Trebaju mi i vaši prethodni radovi ili nešto što dokazuje vašu vrijednost. Još jedna prednost je poznavanje roleplay servera. Cijenim i zvijezde u usponu i tko će me iznenaditi u svakom pogledu ili samo pomisliti. Sve se mora kreirati od nule uz kombinaciju stare i nove klime (uglavnom dio scenarija i gameplay). Kladim se na profesionalnost

Potreban: Skripter
Nagrada: Dogovoricemo se
Vaše godine: 15
Kontakt: Privatna poruka
Ostalo: Trazim nekog ko ce da napravi server, a ja cu da se pobrinem oko disocrd server-a, nakupicu igrace, znaci od  vas se samo trazi da napravite samp server

Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 16
Kontakt: Privatna poruka fb Ecuador Vasquez
Ostalo: Treba mi skripter da mi izedita mod i da mi fixa par bagova placam sms/xbon

Citat: Ecuador_Vasquez poslato Avgust 14, 2022, 20:27:46 POSLE PODNE
Potreban: Skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 16
Kontakt: Privatna poruka fb Ecuador Vasquez
Ostalo: Treba mi skripter da mi izedita mod i da mi fixa par bagova placam sms/xbon

pp

Potreban: textdrawer
Nagrada: Novac
Vaše godine: 22
Kontakt: Privatnaporuka
Ostalo: da je iskusan placam paypalom