EuroGaming RolePlay

Započeo Farkias, Jun 10, 2013, 13:56:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.



Odličan GM za nekog tko namjerava raditi server a ne želi koristiti već postojećim gotovim modom već nadograditi sisteme kao stvoreno. Većina sistema je tu. Koliko sam ja vidio treba dodati poslove i još možda par sitnica. Pohvale za trud i rezultat;D




Brate sve odlicno samo mi reci kako unban dajes vidio sam u scripti cmd ali neradi ukljucio sam i sve ali nece da unban kad nekog banujes pise Igrac nije banovan a ja ga banovao....

ne znam :S , meni je sve radilo .. koliko znam nema ni jedan BUG .

BTW. Hvala.

LAZE ON NIJE RADIO MOD JA SAM RADIO NIKOLA YOUNG I MOLIM DA OBRISETE TEMU POSTO NEMA DOZVOLU OD MENE DA OBJAVI I JOS LAZE KAKO JE ON RADIO I SAMO HVALA VAM HVALA VAM A NISTA TO NIJE URADIO NITI ON ZNA TO DA URADI!!!!!
Ex: Vito_Black | Fearless | CaptainSparklez | PA3FIX | Ujo_Vito | viTo | Lithium | Clyde Black | Lennart Wixxer...

Citat: KinGâ,,¢ poslato Jun 18, 2013, 21:03:49 POSLE PODNE
Nikola ti si debilu ukro od mene mod...prema tome ne seri... Svaka čast 10/10 samo tako nastavi!

ALO BRE MAMLAZE KAKAV MOD KAKAV TI STA SE DROGIRAS
Ex: Vito_Black | Fearless | CaptainSparklez | PA3FIX | Ujo_Vito | viTo | Lithium | Clyde Black | Lennart Wixxer...

Citat: Nikola_ poslato Jun 18, 2013, 21:11:37 POSLE PODNE
Citat: KinGâ,,¢ poslato Jun 18, 2013, 21:03:49 POSLE PODNE
Nikola ti si debilu ukro od mene mod...prema tome ne seri... Svaka čast 10/10 samo tako nastavi!

ALO BRE MAMLAZE KAKAV MOD KAKAV TI STA SE DROGIRAS

Koji legenda xD
:D

Citat: [VR]PeMPaCâ,,¢ poslato Jun 18, 2013, 21:16:40 POSLE PODNE
Citat: Nikola_ poslato Jun 18, 2013, 21:11:37 POSLE PODNE
Citat: KinGâ,,¢ poslato Jun 18, 2013, 21:03:49 POSLE PODNE
Nikola ti si debilu ukro od mene mod...prema tome ne seri... Svaka čast 10/10 samo tako nastavi!

ALO BRE MAMLAZE KAKAV MOD KAKAV TI STA SE DROGIRAS

Koji legenda xD
:D

Pa i tebi nebi bilo prijatno kad neko ko se drogira pise da si mu ukro mod koji ko zna kakvo je govno dok sam se ja zezao mesec dana da uradim i sad neko objavi jer ne zna sta ce sa zivotom
Ex: Vito_Black | Fearless | CaptainSparklez | PA3FIX | Ujo_Vito | viTo | Lithium | Clyde Black | Lennart Wixxer...

Citat: KinGâ,,¢ poslato Jun 18, 2013, 21:23:48 POSLE PODNE
ima ovdje na forumu mod koji sam ja objavio, a ti si ga samo editovo! Znam svoju skriptu napamet svaku! :)

JA ODAVDE NISAM SKINO NIJEDAN MOD IMA VISE OD GODINU DANA I NE ZNAM ZASTO POKUSAVAS DA MENI NAMETNES KAKO SAM JA UKRAO TVOJ MOD.MOD SAM KUCAO SAM OD 0 A TI SERES LOL
Ex: Vito_Black | Fearless | CaptainSparklez | PA3FIX | Ujo_Vito | viTo | Lithium | Clyde Black | Lennart Wixxer...

Citat: KinGâ,,¢ poslato Jun 19, 2013, 10:23:07 PRE PODNE
da da... samo se tješi...boli mene ona stvar šta ti jesi, a šta nisi....znam da je moj mod jer imam dosta stvari koje sam označio u modu...
Ma sta jedes govna sta si ti oznacio na svom modu pa sam ja editovo ja sam bre profi ne kao djura i slicni ali znam da uradim sve sto ocu i nemam razlog zasto bi ja tvoj mod neko govno skido a jos i editovo. LOL
Ex: Vito_Black | Fearless | CaptainSparklez | PA3FIX | Ujo_Vito | viTo | Lithium | Clyde Black | Lennart Wixxer...

...Neno...

ako te prekinete pozdravite se sa forumom