[0.3x] World Of Balkan RPG/DM [OPIS] [IP: 193.104.68.40:7802]

Započeo Contixo, Jun 08, 2013, 13:49:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: Aussie poslato Jun 09, 2013, 00:15:18 PRE PODNE
Ne znam zasto, ali vam ne verujem da ste server, tj. mod radili 3 godine.

Srecno.

pa zapravo jesmo...Ni ja nemogu vjerovati.


Da, radilo se toliko. Server se trebao otvoriti još prošle godine, ali smo sačekali da sredimo sve. Da bude extra. :D

Slazem se sa korisnicima iznad da je 3 god previse i po meni je laz jer je ovo sve vidjeno ... Inace potrudili ste se oko opisa i srecno vam

Citat: Dimi poslato Jun 09, 2013, 12:30:04 POSLE PODNE
Slazem se sa korisnicima iznad da je 3 god previse i po meni je laz jer je ovo sve vidjeno ... Inace potrudili ste se oko opisa i srecno vam

istina je mi smo uradili skriptu imali forum i sve ali ne i host,i onda dok smi cekali host stalno smo mjenjali(doradjivali) nesto u skripti i tako...

Citat: Losma poslato Jun 09, 2013, 12:31:59 POSLE PODNE
Citat: Dimi poslato Jun 09, 2013, 12:30:04 POSLE PODNE
Slazem se sa korisnicima iznad da je 3 god previse i po meni je laz jer je ovo sve vidjeno ... Inace potrudili ste se oko opisa i srecno vam

istina je mi smo uradili skriptu imali forum i sve ali ne i host,i onda dok smi cekali host stalno smo mjenjali(doradjivali) nesto u skripti i tako...

Da li ti sam znas sta si napisao ovde?

Ma daj, bas 3 god, ja bi za pet mj napravio od 0 makar ne znam nista.. al doci cu

Citat: Losma poslato Jun 08, 2013, 15:23:46 POSLE PODNE
Citat: Ivan_Ino poslato Jun 08, 2013, 14:59:02 POSLE PODNE
Mozda navratim... Malo me nosi ovaj server na los balkan slicne su neke stvari kao event system 30 max igraca a tamo 32 i kuca sys slicno...Dobar opis..

a da je ovde 50 a tamo 32 isto bi te podsjecalo na LB?

Samo kazem malo me nosi na LB zbog event systema....
Srw je Extra posjetit cu vas
Software Developer


HAHAHA, na modu raÄ'eno 3 godine čovječe, ja bi za 3 godine napravio mod identičan CH.A po slikama i opisu ovo se ne čini niÅ¡ta posebno i unikatno, može se ovakav mod uraditi za 2-3 sedmice  :-\

Citat: Artieâ,,¢ poslato Jun 10, 2013, 17:36:43 POSLE PODNE
HAHAHA, na modu raÄ'eno 3 godine čovječe, ja bi za 3 godine napravio mod identičan CH.A po slikama i opisu ovo se ne čini niÅ¡ta posebno i unikatno, može se ovakav mod uraditi za 2-3 sedmice  :-\

Pa uradi ga onda, da te vidim ÄŒak Norisu.

@ostali: hvala na lijepim komentarima :)

p.s.

rekao već, moglo se već prošle godine otvoriti, ali škola je stisla neke pa smo ostavili da ga otvorimo ovo ljeto.
Poslednja Izmena: Jun 10, 2013, 18:02:54 POSLE PODNE od WOB RPG/DM


Reuf_Breston