[Problem]Mali , problemcic

Započeo Cak Bess, Jun 06, 2013, 18:00:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nisam mogo naci formular da ispunim za ovu temu ..

Mali problem imam , kad inst. samp 3.0x , onda nmg da udjem na neke druge gamemode , a kad instl. 3.0d onda nmg udji u neke druge , imali neko da mi da link da skinem neku verziju gde mogu da igram GameMode sa 3.0x i sa 3.0d?

i imam jos jedno pitanje , molim vas mozeli neko da mi da link da skinem 3.0d samp , ja ga nmg naci , teze ovo naci nego Sabana saulica na ulici  :-[
U toku je radnja Auto Salona kakog nista nikad videli !!



E nemože ti to tako momak il ćeš 0.3x ili 0.3d nemože 2 u 1 tako je..., 95% servera je 0.3x sada
Evo ti link od 0.3d >>Pritisni jako<<

Tebra , ja sam prije imo taj samp 3.0d pa sam stavijo 3.0x , pa sad sam opet stavijo 3.0d , jer imam jedan GM tuj dobar koji editujem , ali sad nece da mi ga otvori... sad neznam koji treba samp ... onaj 3.0x , ili 3.0b itd...

znasli mozda gde da udjem na mod da pogledam koji mi treba samp?  :'(

radi se o Extreme Edit (GM)
U toku je radnja Auto Salona kakog nista nikad videli !!



Vidi se da si početnik,pa samo prebaci taj tvoj mod koji je na 0.3d na 0.3x i moći ćeš da ulaziš u njega i da ga edituješ normano,a i najbolje ti je da imaš zadnju Client verziju to jest 0.3x,kao što je Artie rekao 95% servera ti sad radi na 0.3x..

Ajde nemoraÅ¡ plakati  :D , mod nema veze on se prilagoÄ'ava samp klijentu otvoriÅ¡ samp klijent koji imaÅ¡ instaliran i piÅ¡e ti na vrhu koji je 0.3x ili 0.3d

moras brate izabrati da li zelis 03d ili 0.3x ja ti predlazem da sve prebacis u 0.3x jer je 97% servera na toj trenutnoj verziji sampa
Heaven Community [IN PROGRESS]

momci , ali kako prebaciti Mod u Samp 3.0x ?   ::)

imali neko mali tutic  :D
U toku je radnja Auto Salona kakog nista nikad videli !!



Citat: Cak Bess poslato Jun 08, 2013, 20:19:50 POSLE PODNE
momci , ali kako prebaciti Mod u Samp 3.0x ?   ::)

imali neko mali tutic  :D

ne treba ti sada cu ti jednostavno objasniti
http://www.sa-mp.com/download.php
i sam download a SAMP 0.3x windows server
i otpakiraj to sada na detskop
sve sta sada trebas napravit je uzet file ovaj :
samp-server iz te mape i zamjeniti ga s istim fileom iz tvog moda
Heaven Community [IN PROGRESS]

pokusacu posle , hvala vam  :)

moze lock
U toku je radnja Auto Salona kakog nista nikad videli !!